Czy Asuka wkrótce odejdzie z WWE?, Almas akceptuje wyzwanie Aidena Englisha, Wielkie starcie na All In, Zwycięzca G1 Climax 28

» Dave Meltzer w nowej odsłonie Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat plotki sugerującej odejście Asuki z WWE:

”Ludzie pytają mnie o przyszłość Asuki. Ona pracowała podczas wczorajszego live eventu. Kto wie skąd historia dotycząca odejścia byłej mistrzyni NXT z WWE się wzięła. To nie ma sensu. To zabawne, ponieważ mam dobry kontakt z ludźmi, którzy pracują na Monday Night RAW oraz SmackDown Live, więc wiem, iż nic z takich rzeczy nie ma miejsca. Tak więc rzekoma plotka o odejściu Asuki z WWE jest tylko plotka”.

» Andrade “Cien” Almas zaakceptował wyzwanie rzucone przez Aidena Englisha przez, co dzięki temu będziemy świadkami konfrontacji z udziałem tej dwójki na SmackDown Live. Czy English będzie w stanie sprostać wielkiemu wyzwaniu w postaci byłego mistrza NXT i w jakiś sposób zrekompensować się za porażkę Lany z Zeliną Vega?

Zdjęcie użytkownika The 434.

» Podczas najbliższego wydarzenia All In odbędzie się wielka konfrontacja z udziałem Kenny’ego Omegi oraz Pentagona Jr, którego poczynania możemy obserwować niemalże na całym świecie. Z pewnością będzie to niesamowite starcie prezentujące techniczny wrestling.

» Zwycięzcą tegorocznego G1 Climax 28 został Hiroshi Tanahashi, dla którego jest to trzecie tak wielkie osiągnięcie. Dzięki zwycięstwu wrestler stanie przed szansą na zdobycie IWGP Heavyweight Championship podczas przyszłorocznego wydarzenia Wrestle Kingdom 13.