Co wydarzyło się na RAW 5 października 2020?

WYNIKI:

Six Women’s Tag Team Match
Mandy Rose, Asuka & Dana Brooke def. Zelina Vega, Lana & Natalya

Tag Team Match
Murphy & Seth Rollins def. Dominik Mysterio & Humberto Carrillo

Exhibition Match
Braun Strowman vs Keith Lee – count out

Tag Team Match
Bobby Lashley & Shelton Benjamin def. Apollo Crews & Ricochet

WWE Women’s Tag Team Championship Match
Nia Jax & Shayna Baszler def. The Riott Squad

Singles Match
MVP vs Mustafa Ali – no contest

Six Man Tag Team Match
Randy Orton, Dolph Ziggler & Robert Roode def. Drew McIntyre & Street Profits

 

CIĄG DALSZY RYWALIZACJI ORTONA Z MCINTYREM

RAW otworzył Randy Orton, który znajdował się w tym samym pomieszczeniu, w którym tydzień temu zaatakował legendy WWE. The Legend Killer wspomniał o tym, że pamięta kiedy na Clash of Champions to on został zaatakowany przez Big Showa, Christiana i Shawna Michaelsa, a po wszystkim Ric Flair prowadził karetkę, która odwiozła go do szpitala. Myśl, że w taki sposób Drew McIntyre wciąż jest mistrzem nie daje mu spokoju. Zaproponował walkę na Hell in a Cell. Nagle drzwi pokoju się otworzyły, a w nich stał nie kto inny jak obecny WWE Champion. Szkot rzucił się na Ortona, po czym musiała interweniować ochrona.

LANA RZUCONA O STÓŁ PO RAZ TRZECI

Lana w ostatnim czasie nie ma łatwego życia. Gdy tylko walka Six Women’s Tag Team Match dobiegła końca, na arenie pojawiły się powracające mistrzynie drużynowe, a Nia Jax ponownie rozwaliła stół rzucając o niego Lanę.

R-TRUTH I JEGO PRZYGODY Z PASEM 24/7

W klimacie 24/7 bez zmian. Drew Gulak przypiął R-Trutha zostając nowym mistrzem, tylko po to, aby w późniejszej części show, Truth odzyskał to co… należy do niego.

BRAUN STROWMAN PONOWNIE NA RAW

Producent WWE Adam Pearce rozmawiał przez telefon za kulisami. W pewnym momencie podszedł do niego Braun Strowman. Potwór powiedział, że wie, iż RAW Underground nie odbędzie się dziś wieczorem, ale nie jechał całą drogę bez powodu i chce dzisiaj stoczyć walkę. Co więcej, grozi zniszczeniem całej szatni, jeśli jej nie dostanie. Pearce odrzekł mu, że możemy zobaczyć więcej Strowmana na RAW po Drafcie, ale nie w momencie, gdy jest on zawodnikiem brandu SmackDown. Zaoferował mu jednak walkę pokazową, która nie będzie sankcjonowana przez WWE. W taki sposób, Strowman na RAW zmierzył się z Keithem Lee.

DREW MCINTYRE PRZYJMUJE WYZWANIE!

Za kulisami, Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Drew McIntyrem. Mistrz WWE w końcu odpowiedział na wyzwanie Randy’ego Ortona… na kolejnej gali PPV zobaczymy ich ponowne starcie, tym razem w Hell in a Cell Matchu!

SETH ROLLINS DOMAGA SIĘ PRZEPROSIN

W ringu, Seth Rollins domagał się przeprosin od Murphy’ego. Według niego, to on jest mesjaszem, a Murphy jedynie uczniem i musi to zrozumieć. Gdy, Murphy znalazł się już obok Setha, milczał… milczał, do momentu kiedy postanowił go zaatakować! Cała ta sytuacja zrodziła się w bójkę, którą Rollins zdominował. Gdy ruszył po krzesło, w ringu oprócz leżącego Murphy’ego, była już córka Rey’a Mysterio, Aalyah. Błagała ona Rollinsa o zaprzestanie ataków. Koniec końców, na ring przywędrowała także pozostała część rodziny Mysterio, a Rollins opuścił arenę.

MUSTAFA ALI LIDEREM RETRIBUTION

W trakcie walki MVP z Mustafą Ali, zgasło światło, a to oznaczało już tylko jedno – pojawienie się RETRIBUTION. Ci otoczyli ring, a MVP zapytał się Aliego czy dołączy do nich. Tak też początkowo się stało i wszystko wskazywało na to, że Ali wesprze The Hurt Business w konfrontacji z RETRIBUTION. W pewnym momencie, Ali wyszedł z ringu, stanął obok T-Bara i Mace’a, po czym nakazał im ruszyć na Hurt Business. Gdy, było już po wszystkim, Ali wrócił na ring i razem z RETRIBUTION dał jasny znak, że to on jest liderem nowej stajni!