CM Punk: Zrobiłem krok w tył, nie dbano o mnie w WWE, Josh Alexander: Wreszcie zostałem profesjonalnym wrestlerem

» AEW Superstar CM Punk wystąpił gościnnie w Busted Open Radio. W trakcie rozmowy poruszone zostały tematy pobytu w WWE, debiutu w AEW oraz pierwszego proma w nowej firmie.

Dałem jasne oświadczenie w moim pierwszym promo. Jest różnica pomiędzy momentem, w którym opuściłem wrestling, a teraz wróciłem. Niektórzy ludzie wybierają dziwne wzgórza, na których można umrzeć. Nie nienawidzę wrestlingu. Chyba nigdy nie nienawidziłem wrestlingu. Krążą o mnie różne, zabawne plotki i z pewnością one nadal będą tworzone. Myślę, że jeśli wszyscy Cię lubią to na pewno robisz coś źle. Każdy gdzieś po drodze kogoś wkurzy.

 

Z pewnością WWE nie spodoba się to, co mam do powiedzenia, więc staram się ograniczać, gdyż to co pada z moich ust jest prawdą. Miałem umrzeć, wiesz co mam na myśli? Czy wiesz, co zrobiłby Harley Race? On by szedł dalej, ale ile razy możesz zostać zraniony, aby iść dalej.. Nigdy nie otrzymałem dnia wolnego po operacji łokcia, kolana, a także ledwo uniknąłem operacji biodra. Miło jest być potrzebnym, czego nigdy nie doświadczyłem w poprzedniej firmie. Byłem na ścieżce i patrzyłem, jak wielu przyjaciół pochłonął biznes, narkotyki i inne używki. Byłem złamany, ale wyszedłem z tego. Nigdy tak naprawdę nie byłem z siebie dumny. Zrobiłem krok w tył, byłem chory i ranny. Nie zajęli się mną, więc musiałem sam zadbać o siebie. Spowodowało to wiele dramatów, ale życie toczy się dalej. Chcę całować żonę, wyprowadzać psa i cieszyć się małymi rzeczami. Chciałbym być częścią systemu wsparcia psychicznego oraz fizycznego. Niestety cierpiałem bardzo, ale gdybym się nie wydostał, nie byłoby mnie teraz.

» Impact Wrestling X Division Champion Josh Alexander za pośrednictwem Twittera potwierdził, że oficjalnie został profesjonalnym wrestlerem i nie musi pracować w budowlance.

Śniłem o tym dniu dłużej niż pamiętam. Dzień, w którym nie muszę wstawać o 3 nad ranem, aby poćwiczyć przed wyruszeniem do pracy. Dzień, w którym nie pędzę z domu mają czerwone oczy. Dzień, w którym w końcu będę mógł w pełni poświęcić się temu biznesowi, który kocham. To stresująca myśl biegania bez zabezpieczenia gwarantującego dochód. Ryzyko czasami się opłaca, więc często zastanawiałem sie, co mógłby robić jako wrestler, gdy nie musiałbym pracować ponad 40 godzin w tygodniu poza treningami i podróżami. To przerażająca myśl. Nic z tego nie jest możliwe bez wsparcia fanów. Bez Impact Wrestling dającego mi niezliczone możliwości pokazania światu, że jestem światowej klasy wrestlerem. Będą nadal okazywał swoją wdzięczność.

Alexander w federacji Impact Wrestling zadebiutował w 2018 roku. W lutym 2019 roku związał się trzyletnim kontraktem. Jako The North razem z Ethanem Pagem zyskali miano Impact Tag Team of the Year w 2019 i 2020 roku. Dwukrotnie posiadał Impact World Tag Team Titles.