CM Punk opowiada o współpracy i promowaniu młodych talentów, Zelina Vega wspomina zwycięstwo w WWE Queen’s Crown Tournament

» AEW Star CM Punk wystąpił w programie ESPN SportsNation w celu promowania AEW Dynamite: Holiday Bash. W trakcie rozmowy były WWE Champion wypowiedział się na temat promowania oraz współpracy z nowymi talentami, które wywarły ogromne wrażenie na nim.

To właśnie chciałem zrobić. Odchodzisz od czegoś, w czym jesteś całkiem dobry i jesteś dumny z tego, że przez siedem lat trzymałeś rękę na pulsie. Wydaje mi się, że istnieje pewien nurt, w którym jest wielu młodych profesjonalnych wrestlerów, nie mających szansy na zaprezentowanie się większej publiczności. Nie mają nikogo, kto ich doceni. Bez względu na wszystko mogę wykorzystać swoje imię i w pewien sposób posunąć naprzód niektórych facetów. Jeśli chodzi o fabułę, ma to dla mnie spore znaczenie i zawsze pamiętam tych, którzy mi pomagali, a było ich niewielu. Ja staram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc tym młodym talentom i wiem, że więcej osób powinno podążyć moimi śladami.

Darby Allin, Powerhouse Hobbs, Daniel Garcia oraz Lee Moriarty:

Jest tak wielu facetów, którzy mogą być przyszłością AEW. Większość chłopaków, którzy znajdują się w naszym rosterze ma ledwo ponad 20 lat. Hook stoczył zaledwie jeden pojedynek, ale wydaje się, że wszyscy go pokochali. Nie powinniśmy się spieszyć jeśli chodzi o pchanie naszych talentów, a najlepszym przykładem jest Britt Baker. AEW jako całość jest wciąż dzieckiem, dwa lata. W nowym roku przenosimy się do TBS, to wielki krok, więc poświęcimy więcej czasu na pielęgnowanie nowych talentów, a nie wrzucanie ich na głęboką wodę. Daniel Garcia to facet, który moim zdaniem jest fenomenalny. Powerhouse Hobbs, Ricky Starks. Przyszłość klaruje się bardzo jasno i wyraźnie.

» The Queen of WWE, Zelina Vega wystąpiła w podcaście Mike Jones of DC101, w którym wypowiedziała się na temat zwycięstwa w WWE Queen’s Crown Tournament.

Mogę mieć coś dla siebie. Carmella po raz pierwszy wygrała Money in the Bank. Sasha Banks oraz Bayley były pierwszymi mistrzyniami tag teamowymi. Różni ludzie zajmują się różnymi rzeczami. Asuka, pierwsza zwyciężczyni Women’s Royal Rumble. Teraz ja zostałam pierwszą Queen to tylko jedna z wielu rzeczy, jakie znajdą się w mojej kieszeni. Trafiłam do historii WWE jako pierwsza oficjalna Queen. Jeżeli przyjrzysz się statystykom to zauważyć, że jestem nie tylko pierwszą w historii Queen, ale pierwszą w historii Queen, która posiada Women’s Tag Team Championship. Teraz zamierzam iść na przód i ponownie napisać nową historię. Moim celem jest zdobycie RAW Women’s Championship. Nikogo nie obchodziło to w jaki sposób pokonam Doudrop, więc zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby stać się prawdziwą Superstars WWE.