Chris Jericho powraca do WWE, Dolph Ziggler o podpisaniu kontraktu z WWE, Al Snow wykupił Ohio Valley Wrestling

» Federacja WWE potwierdziła piętnaście nowych nazwisk gwiazd, które wezmą udział w 50-osobowym Royal Rumble na evencie Greatest Royal Rumble, który odbędzie się 27 kwietnia. Oto zapowiedziane nazwiska:
Chris Jericho, Elias, Kurt Angle, Baron Corbin, Kofi Kingston, Big E, Xavier Woods, Apollo, Titus O’Neil, Shelton Benjamin, Chad Gable, Sin Cara, Goldust, Mojo Rawley, Dolph Ziggler, Daniel Bryan, Kane, Big Show, Braun Strowman, Bray Wyatt.

» WWE SmackDown Star Dolph Ziggler udzielił wywiadu dla WSVN-TV Entertainment, w którym wypowiedział się na temat podpisania nowego kontraktu z WWE:

”Mój ojciec zadzwonił do mnie, aby pogratulować mi podpisania nowego kontraktu. Tak serio to byłem zdziwiony tymi słowami. To były tylko i wyłącznie internetowe pogłoski, ale kiedykolwiek to nastapi to z pewnością nie będę się nikomu chwalił. Pozostaje trochę czasu do podpisanie nowego kontraktu, więc zobaczymy co się wydarzy”.

» W zeszłym tygodniu WDRB 41 potwierdziło, że były Hardcore Champion AL Snow kupił Ohio Valley Wrestling. Federacja ta została założona w 1997 roku przez Danny’ego Davisa i od tego czasu jest jednym z najdłużej istniejącym telewizyjnym show.

Znalezione obrazy dla zapytania al snow Ohio Valley Wrestling