Chris Jericho: Eddie Kingston to prawdziwa supergwiazda, Ogromne problemy Kena Andersona w prowadzeniu szkoły

» Wrestler AEW Chris Jericho dołączył do Heart Media’s My Cultra Network. W trakcie rozmowy były AEW World Champion wypowiedział się na temat dream matchu, który mógłby się odbyć w telewizji AEW.

Są dwa, które wziąłbym w ciemno. Jednym z tych, które obecnie tworzymy jest storyline z Eddiem Kingstonem w AEW. To facet, który będzie supergwiazdą – po raz pierwszy, kiedy go zobaczyłem już o tym wiedziałem. Podoba mi się jego styl, jest bardzo mocny. Nie wygląda jak typowy wrestler. Wygląda, jak twardziel siedzący przy barze, dlatego wybieram, wybieram z kim mógłbym pracować. Ten Eddie był dla mnie kimś fajnym. Zajmuję się długofalowymi historiami, więc nie mogę doczekać się, kiedy to się wydarzy.

» Były WWE & Impact Wrestling star Ken Anderson (Mr. Kennedy) został oskarżony o nieprofesjonalne podejście do prowadzenia szkoły, która znajduje się w Minneapolis.

W niedzielę jeden z użytkowników Reddita zasugerował, że “The Academy: School of Professional Wrestling,” nie wznowiła swojej działalności w przeciwieństwie do innych sal gimnastycznych. Zapisani uczniowie nie przeszli żadnego szkolenia, nawet zdalnej pracy domowej, takiej jak rozwój postaci lub promocje. Strona szkoły została usunięta jakiś czas temu.

Powodem zawieszenia działalności przez szkołę Andersona miał być wybuch pandemii koronawirusa, ale jak się okazało. Komunikacja z właścicielem był znikoma i od dłuższego czasu pojawiały się liczne problemy z nią związane, mimo iż wyszkolono w niej takie talenty, jak:

Dante & Darius Martin z AEW.