Charlotte – Droga do Main Rosteru

Jest córką Rica Flaira. To chyba pierwsza rzecz o której pomyślisz zapytany o Charlotte. Istotnie rodowód do zostania gwiazdą w WWE ma idealny. Niestety Natalya jakoś nigdy topową divą w WWE nie została mimo bycia częścią rodziny Hartów. Czy Charlotte Flair podzieli jej los? Moim zdaniem nie, a dlaczego? Po odpowiedź zapraszam do przeczytania dzisiejszego odcinka “Drogi do Main Rosteru”!

autor: Oktawian Sadlak

źródło: http://smartfanzone.blogspot.com/2015/06/charlotte-droga-do-main-rosteru.html

Zacznę od jej umiejętności ringowych i atletycznego wyglądu. Trzeba przyznać, że Charlotte walczy bardzo dobrze i jak na kobietę – dość siłowo. Myślę, że w ciągu najbliższych kilku lat trend na modelki zamiast wrestlerek minie i wtedy takie kobiety, jak córka Rica Flaira dojdą do głosu. Charlotte również nie wygląda źle, ale wspomniana moda na modelki jest nieco sprzeczna z wizerunkiem prezentowanym przez byłą mistrzynię kobiet NXT. Ma mocno wysportowaną sylwetkę, jest muskularna. W głównym rosterze chyba żadna z pań tak nie wygląda. Obecnie jest to minus Charlotte, ale tak jak powiedziałem – czasy powinny wkrótce się zmienić na jej korzyść.

Teraz kilka słów o drugiej stronie medalu. Charlotte jest córką dwukrotnego Hall of Famera i jednego z najsłynniejszych w tym biznesie. To może być coś co pozwoli jej na szybszy progres i motywację, ale z drugiej strony może to być balast. Może porównywanie umiejętności za mikrofonem córki i ojca będzie lekką przesadą, ale nie ma szans, aby uniknąć tego typu zestawień. Niestety Charlotte nie ma szans na prześcignięcie ojca ( przynajmniej według mnie, z wielu powodów ), ale może stać się jedną z lepszych div w tej kwestii. Pytanie tylko czy ma wystarczającą charyzmę, aby porywać za sobą ludzi? Ten aspekt pozostawię bez odpowiedzi i pozwolę wam na postawienie własnej opinii.

Pora powoli zmierzać do końca tego odcinka. Jest to pierwszy raz, kiedy cały odcinek poświęcam kobiecie, ale nie ostatni, gdyż one coraz częściej przebijają się swoim charakterystycznym stylem i umiejętnościami przez co zasługują na uwagę #GetDivasAChance. Charlotte Flair ma potencjał na stanie się jedną z topowych div w głównym rosterze, ale tylko wtedy, gdy upadnie stereotyp, że diva WWE ma być tylko ładna, a umiejętności ringowe schodzą na drugi, a nawet trzeci plan. Z pewnością Ric Flair będzie miał wiele powodów do bycia dumnym z córki.

* Zapewne jeden z moich kolegów napisze specjalny artykuł dedykowany niedawnej śmierci Dusty’ego Rhodesa, ale ja osobiście również pragnę wyrazić żal z powodu odejścia tego nietuzinkowego człowieka. Nie będę stawiał żadnych wirtualnych zniczy… to po prostu ogromna strata dla wszystkich związanych z wrestlingiem, a przede wszystkim dla jego synów. Spoczywaj w pokoju Dusty.