Carmella nawiązuje do WrestleManii 34, The Big Show opowiada o dołączeniu Rondy Rousey do WWE, Shane Taylor o dołączeniu War Machine do WWE

» WWE SmackDown Women Carmella za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie z napisem #MellaMania nawiązując do kwietniowej gali PPV. WrestleMania 34 odbędzie się 8 kwietnia w Nowym Orleanie. Wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy Carmella zdecyduje się na zrealizowanie walizki Money in the Bank na obecnej mistrzyni. Warto przypomnieć, że Carmella zdobyła walizkę Money in the Bank w czerwcu zeszłego roku:

» WWE Superstar The Big Show wypowiedział się na temat dołączenia Rondy Rousey do dywizji kobiecej w WWE:

”Mogę powiedzieć, że jestem podekscytowany tym co robimy i nie mogę się doczekać walki z udziałem Rondy. Po przejściu do WWE była na pewnym etapie, gdzie miała wielu fanów. Myślę, że teraz WWE Universe będą mogli poznać ją jeszcze lepiej. Mam nadzieje, że Ronda zaprezentuje swoje sportowe umiejętności, a jej obecność z pewnością będzie przytłaczająca i przyniesie coś nowego w dywizji kobiet”.

» Ring of Honor Superstar Shane Taylor wystąpił w najnowszym podcaście Pancakes and Powerslams Show, w którym wypowiedział się na temat dołączenia War Machine do WWE:

”W Cleveland przeszkoliłem dwóch facetów. Raymond Rowe to dwukrotny ROH World Tag Team Champion oraz były IWGP Tag Team Champion. Razem z Hansonem tworzą War Machine. Przez całą ich przygodę ze sceną niezależną mogli liczyć na moje wsparcie. Razem byliśmy na szczycie przez kilka lat i czuję, że jesteśmy na podobnym poziomie. Cieszę się z ich sukcesu jaki odnoszą”.