Były wrestler WWE & Lucha Underground zadebiutuje w Major League Wrestling?

Wiele wskazuje na to, że na tygodniówce MLW Azteca zadebiutuje były WWE & Lucha Underground star.

Pod koniec programu pojawiło się krótkie ujęcie przedstawiające drzwi do szatni Azteca Underground. Na jednych z nich widniał napis Salina nawiązujący do byłej menedżerki MLW (Saliny de la Renta), a drugie – Killshot – imię wieloletniej gwiazdy Lucha Underground.

Przez wiele lat pod gimmickiem killshota krył się Shane Strickland znany również jako Isaiah „Swerve” Scott (pracował w federacji WWE). Były wrestler NXT dla Lucha Underdground występował przez cztery sezony, dzięki czemu nawiązał przyjaźń z byłym WWE US Championem Ricochetem, który w przeszłości również pracował w LU jako Prince Puma i był sojusznikiem Big Rycka (dawniej Ezekiel Jackson) oraz The Macka.

Przez następne dwa sezony Killshot skupił się na rywalizacji z Martym „The Moth” Martinezem (były uczestnik Tough Enough), Martinem Casausem, Dante Foxem (AR Fox), który wcielił się w gimmick kolegi żołnierza wierzącego, że Killshot ich odrzucił. Kulminacją tego storyline’u był wysoko oceniony Hell of War match na Lucha Underground Ultima Lucha Tres. Zwycięstwo odniósł Killshot, ale na Ultima Lucha IV utracił maskę w rywalizacji z Son of Havoc (Mattem Crossem).

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE SmackDown 14 stycznia 2022: Raport

Podczas pobytu w Lucha Underground, Strickland w latach 2017-2019 regularnie pojawiał się w federacji MLW stając się w niej pierwszym MLW World Heavyweight Champion po wznowieniu działalności. Tego samego roku opuścił MLW i dołączył do WWE NXT, gdzie występował jako Scott tworząc stajnię Hit Row, a także zdobywając NXT North American Championship. Współpracę z WWE zakończył w listopadzie 2021 roku.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl