Była wrestlerka WWE/TNA oskarża Kurta Angle o przemoc fizyczną, Zwycięzca bierze wszystko – Nadchodzące NXT TV

» Była wrestlerka WWE/TNA Trenesha Biggers znana również, jako Rhaka Khan za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawiła, że podczas pobytu w TNA była zmuszana do uprawiana seksu oraz molestowana. Osobą, która dopuściła się takiego wykroczenia był obecny WWE Hall of Famer Kurt Angle. Poniżej przedstawiamy oświadczenie, które możecie przeczytać na oficjalnym profilu wrestlerki na Facebooku.

Kurt Angle bił mnie, poniżał i gryzł moją twarz. Zmuszał mnie do uprawiania seksu grożąc, że jeśli tego nie zrobię, to nie znajdę pracy i nie będę mieć pleców. Mam potwierdzenia.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia. W walce wieczoru zobaczymy Adama Cole’a oraz Keitha Lee, a zwycięzca zgarnie dwa tytuły mistrzowskie. Tej samej nocy obecny NXT North American Champion pokonał Johnny’ego Gargano oraz Finna Balora w triple threat matchu. Za sprawą tej wygranej, Keith stanie przed wielką szansą w przyszłym miesiącu.

Keith Lee Vs. Adam Cole "Winner Takes All" Match Announced For Upcoming WWE NXT Episode