Była Women’s Tag Team Champion wkrótce powróci do WWE TV?

W ostatnim czasie sporo mówi się na temat powrotu byłej WWE Women’s Tag Team Champion do telewizji WWE.

Mowa tutaj o Zelinie Vega, która od dwóch miesięcy jest nieobecna, przez co nie oglądamy jej na Monday Night RAW. Doświadczona zawodniczka za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawiła, że jej przerwa spowodowana była urazem, który wymagał operacji.

Ojej znam moich lojalnych podwładnych <3 – twoja królowa wkrótce powróci, obiecuję! Po prostu pozwalam…. ludziom…. na zabawę… – Odpowiedziała wrestlerka WWE na wpis jednego z fanów.

Zelina to zwyciężczyni Inaugural Queen’s Crown Tournament. Po raz ostatni na Monday Night RAW wystąpiła 11 kwietnia. Warto wspomnieć, że kilka tygodni wcześniej razem z Carmellą posiadała WWE Women’s Tag Team Championship. Tytuły mistrzowskie straciły w rywalizacji z Naomi oraz Sashą Banks podczas WrestleManii 38. Był to fatal 4-way match, w którym uczestniczyły również Natalya i Shayna Baszler oraz Liv Morgan i Rhea Ripley.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestlerka powróci do ringu WWE, ale według PWInsider.com nastąpi to przed SummerSlam. W WWE pojawiła się w czerwcu 2017 roku, a w przeszłości rywalizowała mięzy innymi w Total Nonstop Action (Impact Wrestling). Podczas pobytu w NXT współpracowała z Andrade „Cien” Almasem, kiedy ten posiadał WWE NXT Championship. Po zwolnieniu Andrade, Zelina rozpoczęła solową karierę wrestlerki z całkiem dobrym efektem, o czym wspomniano wyżej w tekście.