Naomi potwierdza swój wielki występ poza WWE

Miesiąc temu doszło do zaskakujący wydarzeń z udziałem Sashy Banks oraz Naomi. Byłe WWE Women’s Tag Team Champions opuściły Monday Night RAW, przez co zostały zawieszone na czas nieokreślony, a posiadane tytuły mistrzowskie odebrane.

Od tego momentu nie wiele mówiło się na temat Naomi, która ze swoich kont społecznościowych usunęła wzmianki na temat federacji World Wrestling Entertainment.

Profil na Twitterze o nazwie @NaomiWWENews poinformował, że zawieszona wrestlerka WWE pojawi się w nadchodzącym programie na E! TV. Wiadomość ta została również potwierdzona przez Naomi.

Naomi pojawi się w odcinku kolejnego sezonu ‘Celebrity Game Face’ prowadzonego przez Kevina Harta.

W “Celebrity Game Face”, Hart oraz jego żona rzucają wyzwanie parom celebrytów do rywalizacji, które mogą rozegrać się w różnych domach. Emisja programu miała miejsce w lipcu 2020 roku podczas pandemii COVID-19 i do dnia dzisiejszego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W programie pojawiają się pary, ale jak dotąd Jimmy Uso, czyli mąż byłej WWE Women’s Tag Team Champion nie został zapowiedziany.

Była tag team partnerka Naomi, czyli Sasha Banks ma już jeden występ za sobą w wyżej wspomnianym programie. Warto dodać, że w środę Raj Giri poinformował o zwolnieniu Banks, jednak ta wiadomo nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez WWE.