Były AEW World Champion broni Adama Cole’a, na którego spadła krytyka

Portal PWInsider.com informuje, że były WWE NXT Champion Adam Cole wystąpi na zbliżającej się gali PPV AEWxNJPW: Forbidden Door.

W ostatnim czasie wrestler All Elite Wrestling spotkał się ze sporą krytyką na temat swojego wyglądu, o czym wspomniał nawet były WWE & WCW Champion Booker T.

Jedną z wielu osób, które opowiedziały się za Adamem Colem był Hangman Page. Wpis opublikowany przez byłego AEW World Championa brzmi następująco:

Mam tylko nadzieję, że kiedy będę stary oraz na emeryturze nie zniżę się do robienia jakiegoś gównianego podcastu, w którym będę obrażał młodsze pokolenie.

Wpis ten nie został bezpośrednio skierowany do Bookera T, ale nie trzeba być Sherlockiem, aby połączyć fakt. WWE Hall of Famer w ubiegłym tygodniu skrytykował Cole’a za zanik mięśni, na co wpływ mogły mieć ostatnie kontuzje z jakimi zmagał się wrestler. Warto nadmienić, że we wcześniejszych podcastach Booker T w samych superlatywach wypowiadał się na temat Cole’a, kiedy ten pracował w WWE NXT.

Mimo regularnych występów na Dynamite, Adam Cole swój ostatni ringowy pojedynek stoczył na gali Double or Nothing. Według PWInsider oficjele All Elite Wrestling chcieli, aby były NXT Champion doszedł do pełnej sprawności, a na Forbidden Door zmierzył się z byłym AEW World Championem Pagem.