Była gwiazda WWE podpisała kontrakt z AEW, Opinie o nowym nabytku RAW, Kontuzja wrestlera AEW

» Była gwiazda WWE – Mark Henry – podpisał nowy, wieloletni kontrakt z All Elite Wrestling. Henry będzie przeprowadzał eksperckie analizy oraz zostanie trenerem i skautem federacji AEW. Ma on też należeć do ekipy transmisyjnej AEW Rampage, które zadebiutuje w telewizji 13 sierpnia na TNT. Sam zainteresowany jest bardzo zadowolony ze swojej nowej roli, którą niebawem zacznie pełnić. Mówi między innymi:

,,Miałem szczęście doświadczyć wielu wspaniałych momentów w swojej wrestlingowej karierze. Począwszy od moich własnych reign’ów z mistrzostwami, a potem tworzenia storyline’ów, aż po wypatrywanie młodych i obiecujących wrestlerów jako skaut i prowadzenie programu telewizyjnego – to wszystko wymagało ciężkiej pracy, aby utrzymać się w wrestlingowym światku.”

Swój pierwszy występ w AEW Henry zaliczył na ostatnim Double or Nothing, a na piątkowe Dynamite jest zaplanowane jego przemówienie.

» Debiutujący przy stole komentatorskim na RAW – Jimmy Smith -zrobił na fanach bardzo dobre pierwsze wrażenie. W mediach społecznościowych można spotkać się z wieloma pozytywnymi opiniami o jego komentarzu. Fani zauważyli, że Smith czuje się przy mikrofonie dużo bardziej swobodnie, niż Adnan Virk, którego Jimmy zastąpił. Członkowie ekipy WWE na backstage’u również byli pod wrażeniem komentarzu Jimmy’ego, a sam komentator czuł się w Thunderdome bardzo dobrze.

» Joey Janela występujący w All Elite Wrestling zmaga się z kontuzją. Lekarze nie wiedzą jeszcze jak poważny jest uraz, lecz wiadomo, że Joey na ten moment nie jest w stanie brać udziału w akcji ringowej. Mówi się, że przerwa ma potrwać mniej więcej do lipca.