Breaking News: Wielki powrót na Monday Night RAW

0

Po ubiegłotygodniowym Premium Live Evencie Money in the Bank pojawiło się wiele znaków zapytania.

Na Monday Night RAW otrzymaliśmy kilka interesujących pojedynków oraz segmentów, które rok temu wydawałyby się mało prawdopodobne.

Na wczorajszym show, Liv Morgan oraz Dominik Mysterio zmierzyli się z Reyem Mysterio oraz Zeliną Vegą (LWO). Tuż przed rozpoczęciem wspomnianego pojedynku pojawiły się spekulacje sugerujące powrót Rhei Ripley, ale czy faktycznie tak się stało? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.

Warto nadmienić, że Rey i Dominik współpracują ze sobą od kilku lat. Na samym początku stworzyli zgraną drużynę, która sięgnęła po mistrzostwo tag teamowe. Ich współpraca przerodziła się w nienawiść, więc co jakiś czas możemy oglądać tę dwójkę naprzeciwko siebie w jednym ringu.

Liv Morgan pod nieobecność Rhei Ripley zdobyła Women’s World Championship i skupiła się na Dominiku Mysterio. WWE przygotowało powyżej udostępniony prowokacyjny segment, dolewając w nim jeszcze więcej oliwy do ognia przed tag team matchem. W walce wieczoru Dominik rozdarł maskę swojemu ojcu, a fani chantowali „We Want Mami”. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Dominika oraz Liv, która rzuciła się na syna WWE Hall of Famera.

W momencie, kiedy miało dojść do pocałunku pomiędzy Liv, a Dominikiem na arenie pojawiła się Rhea Ripley odstraszając mistrzynię, po czym skonfrontowała się z Dominikiem.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl