„El Toro de oro” zasila skład KPW Godzina Zero 2024!

0
https://www.facebook.com/kpwrestling

https://www.facebook.com/kpwrestling

Hiszpański zawodnik to były mistrz federacji: Nordic Elite Wrestling (dwukrotny), Dansk Pro Wrestling oraz BODYSLAM! Pro Wrestling.

Obecnie jest jedną z największych gwiazd skandynawskich ringów. W swojej karierze walczył w 13 krajach, w tym m.in. w Wielkiej Brytanii, na Filipinach czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Szykujcie się na prawdziwą fiestę w niebieskim ringu! Pochodzący ze słonecznej Malagi Carlos Zamora to wrestler, który zapewni Wam dużą dawkę pozytywnej energii i hiszpańskiego temperamentu. To człowiek, który imponuje nie tylko nienaganną sylwetką i uśmiechem przywiezionym prosto z andaluzyjskiej plaży, ale przede wszystkim umiejętnościami technicznymi i bardzo mocnym uderzeniem. Zamora to były zawodnik MMA, który doskonale wykorzystuje nabyte w przeszłości doświadczenie ze świata sztuk walki, przenosząc je na wrestlingowy ring. Jest szybki, silny i niebezpieczny, a przy tym niezwykle charyzmatyczny i widowiskowy. Taki zestaw cech jest gwarancją doskonałego widowiska na Godzinie Zero. OLE!

Carlos Zamora
Instagram: elguapocarloszamora
7 września 2024
Hala sportowa, ul. Stefana Okrzei 6, Gdynia