Breaking News odnośnie Survivor Series, Dwie osobistości zapowiedziane na RAW, WWE Tryout w Europie, Debiut gwiazdy NXT w głównym rosterze, Walki zapowiedziane na dzisiejsze SmackDown

NEWSPACK ZAWIERA SPOILERY Z DZISIEJSZYCH TAPINGÓW SMACKDOWN LIVE!

» Z ostatniej chwili: Paige ogłosiła skład żeńskiej drużyny SmackDown na Surivor Series. Należą do niej Charlotte Flair, Asuka, Carmella, Naomi i Sonya Deville.

» WWE zapowiedziało, że na najbliższym RAW, a więc 12 listopada pojawi się obecna komisarz czerwonej tygodniówki Stephanie McMahon oraz panujący Universal Champion Brock Lesnar. Najprawdopodobniej zabiorą oni głos w sprawie zbliżającego się PPV z wielkiej czwórki, a więc Survivor Series. Przypominamy, że gala odbędzie się 18 listopada 2018r. w Los Angeles na Staples Center. Arena pomieści nawet 21000 fanów.

» Gwiazda NXT Nikki Cross zaliczyła swój debiut w głównym rosterze. Pojawiła się ona na tapingach SmackDown w Manchesterze w Anglii. Obecna SmackDown Women’s Champion Becky Lynch wygłosiła promo, w którym odniosła się do słów Rondy Rousey. Następnie rzuciła wyzwanie jakiejkolwiek zawodniczce na zapleczu. Rozbrzmiał theme song The Sanity i cała frakcja pojawiła się na stage’u. Lynch wygrała poprzez Dis-Arm-Her. Jaką przyszłość wróżycie Brytyjce w głównym rosterze?

» Federacja Vince’a McMahona podczas touru po Europie odwiedziła Niemcy, a dokładniej Kolonię i zorganizowała tam WWE Tryout, który trwał cztery dni. Brało w nim udział ponad 40 uczestników. Nad całością czuwali m.in. Matt Bloom, Robbie Brookside i Sarah Stock.

» Na dzisiejszy odcinek niebieskiej tygodniówki zapowiedziano walkę Andrade Cien Almasa z Rey’em Mysterio. Trzeba przyznać, że będzie to ciekawe starcie!