Kurt Angle MyWrestling

WWE zmieni rywala Kurta Angle’a?, Disney zajmie się dystrybucją filmów WWE Studios, Prince Mysterio, The Undertaker na WrestleManii 35?

» Wygląda na to, że negatywny oddźwięk na przeciwnika Kurta Angle’a na WrestleManię jakim został Baron Corbin zmieni ostatecznie decyzję WWE. Ponoć oficjele nie spodziewali się tak negatywnej reakcji i obecnie ta walka ponownie jest rozpatrywana. Niewykluczone, że to jednak John Cena stanie do walki z Anglem na tegorocznej WrestleManii.

» Na początku tego tygodnia, Disney przejął własność 21st Century Fox, co w praktyce oznacza, że to właśnie Disney jest teraz właścicielem praw do dystrybucji kilku filmów WWE Studios, m.in. serii „W Cywilu”, „Pomocnik Świętego Mikołaja”, czy „12 Rund 2”.

» PWInsider donosi, że Rey Mysterio złożył 12 marca wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego – Prince Mysterio. Może to sugerować oczywiście ring name jego syna Dominicka, który zresztą pojawił się na ostatnim SmackDown w segmencie zakulisowym i będzie on towarzyszył ojcu podczas WrestleManii 35, gdy ten zawalczy z Samoa Joe o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

» Te same źródło donosi, że The Undertaker wraz z Michelle McCool obecny był na początku tego tygodnia w Performance Center. Nie znamy jednak powodu jego obecności tam. Warto jednak zaznaczyć, że postać Undertakera pojawiła się na ciężarówce WWE promującej tegoroczną WrestleManię: