Braun Strowman opowiada o swoim dzieciństwie oraz kontakcie z WWE, Wyniki z eventu ROH 2016 Field of Honor, Były wrestler WWE w ROH? Frankie Kazarian na temat Cruiserweight Classic oraz współpracy z Vincem Russo

» WWE Superstar Braun Strowman wystąpił gościnnie w The Steve Austin Show, podczas którego wypowiedział się na kilka ciekawych tematów, które przedstawiamy Wam poniżej:

Na temat swojego wychowania:
”W wieku 17 lat zostałem absolwentem szkoły średniej tj. liceum. Przez dwa lata pobytu w liceum występowałem w szkolnej drużynie piłkarskiej i nie zbyt dobrze się uczyłem. Następnie po ukończeniu szkoły dołączyłem do NFL i takie tam”.

W jaki sposób skontaktowali się z Tobą oficjele WWE:
”Głównie za sprawą Marka Henry’ego, który polecił mnie w WWE. Mark i ja jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. W 2010 roku w Arnold po raz pierwszy poznałem Marka Henry’ego, jestem jego wielkim fanem, nawet udało nam się porozmawiać. Następnie Mark powiedział, że nie jestem zwykłym strongmanem, ponieważ potrafię wywołać żywiołową reakcję wśród widzów zgromadzonych podczas pokazu co jest ogromnym plusem dla mnie jako sportowca. W 2012 roku poznałem byłego zawodowego siatkarza Canyona Cemana, który pracuje w WWE jako Senior Director of Talent Development. Canyon przedstawił się, że jest z WWE i za sprawą Marka Henry’ego postanowił osobiście przyjechać i odbyć rozmowę ze mną. W grudniu 2012 roku rozpocząłem przygotowania do zostania profesjonalnym wrestlerem. W maju 2013 roku pojawiła się informacja o podpisaniu kontraktu przeze mnie z WWE”.

Dołączenie do The Wyatt Family:
”To nie miało się wydarzyć, ponieważ plan był taki, że do głównego rosteru dołączę z nowym gimmickiem. Chcieli abym obciął włosy oraz zgolił brodę. Jakoś dziwnie się wszystko potoczyło, że oficjele WWE zdecydowali się na połączenie mnie z grupą trójki świetnie zbudowanych wrestlerów”.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z eventu ROH 2016 Field of Honor, który odbył się wczoraj w MCU Park w Brooklynie:

* Były wrestler WWE NXT Bull ”Dempsey” James był obecny na zapleczu.

1 walka: Taeler Hendrix def. Deonna Purazzo
Po pojedynku Hendrix zaatakowała swoją rywalkę, której na pomoc przybyła Mandy Leon.

2 walka: IWGP Junior Heavyweight Champion Kushida def. Dalton Castle

3 walka: ROH TV Champion Bobby Fish def. Evil

4 walka: IWGP Intercontinental Champion Michael Elgin def. Donovan Dijak

5 walka: Toru Yano & Gedo def. Shane Taylro & Keith Lee

6 walka: Toru Yano & Gedo def. Cheeseburger & Will Ferrara

7 walka: All Night Express def. Yano & Gedo

8 walka: War Machine def. The Express

9 walka: The Briscoes def. War Machine

10 walka: The Addiction def. The Briscoes

11 walka: The Young Bucks & Hangman Page & Yujiro Takahashi def. The Motor City Machineguns & ACH & Lio Rush

12 walka: Kyle O’Reilly def. Katsuyori Shibata

13 walka: ROH Champion Adam Cole def. Jay Lethal & Hiroshi Tanahashi & Tetsuya Naito

» ROH Tag Team Champion Frankie Kazarian udzielił wywiadu dla SquaredCircle Reddit, w którym wypowiedział się min. na temat współpracy z Vincem Russo, występowania jako Suicide w TNA oraz turnieju WWE Cruiserweight Classic:

W TNA występowałeś jako Suicide. Jakie to było doświadczenie?
”Trzeba by zapytać Suicide’a o to. Doszły mnie słuchy, że Suicide był bardzo zdenerwowany tym, iż podawałem się za niego. Z szacunku do Suicide’a Jones’a nie odpowiem na to pytanie”.

Jak Ci się współpracowało z Vincem Russo?
”Nie wiem, czy pasował mu styl wykonywania powierzonego mi zadania. Zawsze starałem się być po tej samej stronie co Vince Russo, ponieważ nie chciałem mieć z nim żadnych problemów. Często sprawiał wrażenie zainteresowanej osoby, gdy coś mówiłem”.

Co myślisz na temat WWE Cruiserweight Classic:
”Świetny pomysł. Cieszę się, że wreszcie drobni wrestlerzy otrzymają szansę od federacji. Mam wielu przyjaciół, którzy są mojej postury i z pewnością nadaliby się do Cruiserweight Classic”.