Możliwy występ Samoa Joe na WM, Goldberg jest nieszczęśliwy w WWE?, Shinsuke Nakamura na RAW lub SmackDown? i wiele więcej…

» Ważną nieobecną postacią w karcie tegorocznej WrestleManii 33 jest były NXT Champion Samoa Joe, który od dłuższego czasu pojawia się na Monday Night RAW jako prawa ręka Triple H. Portal The Wrestling Observer donosi, że istnieje spore prawdopodobieństwo, iż Joe będzie ingerował w starcie Setha Rollinsa z Triple H podczas WrestleManii chociażby z tego względu, że walki z udziałem byłego mistrza NXT i Setha Rollinsa są zapowiedziane na live eventy po największej gali roku.

» WWE Universal Champion Bill Goldberg pojawił się gościnnie w podcaście ”E&C Pod of Awesomeness”, którego gospodarzami są WWE Hall of Famer Edge oraz Christian. Poniżej przedstawiamy najważniejszą wypowiedź Billa:

”Będę z Wami szczery. Jestem nieszczęśliwy. Absolutnie jestem nieszczęśliwy, ale moja rodzina dobrze się przy tym bawi. Niestety każda rzecz, każdy trening, każdy masaż ART, każdy trening Muay Thai doprowadza mnie do płaczu, ale to wszystko jest warte uśmiechu człowieka. Po powrocie na Survivor Series do Toronto również pracowałem z pewnym bólem”.

» WWE NXT Superstar Shinsuke Nakamura niedawno udzielił wywiadu dla CBS Sports, w którym wypowiedział się na temat chęci bycia na RAW oraz SmackDown:

”Chcę być na SmackDown ze względu na obecność tam gwiazd pokroju AJ Stylesa, Randy’ego Ortona i Johna Ceny, z którymi bardzo chciałbym się zmierzyć i spełnić swoje marzenia. Jednak także na RAW mam wielu przyjaciół, z którymi walczyłem w Japonii chociażby: Finn Balor, Samoa Joe, Luke Gallows i Karl Anderson. Obecnie skupiam się na mojej walce z Bobbym Roodem podczas sobotniego TakeOver: Orlando, a później zobaczymy co się wydarzy”.

» Jeśli chodzi o występ Jima Cornette’a w WWE podczas ceremonii Hall of Fame to wiemy tylko tyle, że będzie to jednorazowy występ, ponieważ WWE nie ma żadnych konkretnych planów z nim związanych, a Jim poprosił oficjeli największej federacji na świecie o możliwość wprowadzenia The Rock ‚N’ Roll Express do HOF.