Braun Strowman komentuje The Last Ride, Carmella opowiada o hejcie na swoją osobę

» W ciągu ostatnich kilku tygodni w serialu dokumentalnym zaprezentowana została ludzka strona “The Undertakera”. Obecny WWE Universal Champion Braun Strowman miał wiele do powiedzenia na temat Takera, który dla wielu osób jest wzorem do naśladowania. Sam Braun za pośrednictwem Twittera podzielił się swoimi przemyśleniami na temat The Last Ride.

Main event w #MSG @TheGarden z @undertaker i @WWERomanReigns
Nigdy nie zapomne słów, które mi powiedział tamtej nocy #TheLastRide

Z pewnością wiele osób chciałoby zobaczyć ostatnią walkę w wykonaniu Takera i być może w takie wydarzenie będzie zaangażowany były członek The Wyatt Family.

» W ostatnim czasie świat wrestlingu spotkał się z wieloma tragicznymi sytuacjami. Od śmierci Shada Gasparda, po samobójstwo Hany Kimury. Jak wszyscy wiemy, okoliczności związane ze śmiercią obu osób są zupełnie inne. Jedyną osobą, która chętnie wypowiedziała się na temat swojego doświadczenia odnośnie hejtu jaki spadł na nią ze strony fanów w mediach społecznościowych była Carmella.

Wrestlerka przez jakiś czas otrzymywała groźby odnoszące się do jej romansu z komentatorem WWE Coreyem Gravesem. Kiedy okazało się, że wrestlerkę nic nie łączy z Coreyem, to i tak wciąż fani nękali ją w sieci.

Mam nadzieję, że wszyscy będziemy mogli przejść do nowej ery, w której cyberprzemoc nie jest tak powszechna.