Bohaterowie Tygodnia WWE 5 – 11 lipca 2015

Zapraszamy do czytania co tygodniowego zestawienia, w którym umieszczanych zostaje trzech wrestlerów, którzy najbardziej mi zaimponowali w danym tygodniu. Ten tydzień był niesamowity w wykonaniu gwiazd WWE. Wielkimi krokami zbliżamy się do Battleground 2015!!!!!!! Zachęcamy do przeczytania i pozostawienie komentarza.

Poniżej przedstawiam najlepszą trójkę tego tygodnia:

#3 Rusev

Przez kilka ostatnich tygodni bułgarski wrestler udający Rosjanina odgrywał rolę żałosnej postaci podpierającej się kulami oraz proszącej o wybaczenie. Na szczęście Rusev powrócił to swojej pierwotnej postaci, czyli do bycia bułgarskim potworem. Jego odwieczny rywal(no teraz mogę tak napisać) Dolph Ziggler był bardzo zaskoczony tym faktem. Jesteśmy świadkami bardzo ciekawego feudu i już nie mogę doczekać się gali PPV Battleground. Ach cóż to będzie za starcie. Osobiście jestem za Dolph’em, ponieważ jestem jego fanem, ale chciałbym aby wygrał Rusev, to by dodało smaczku do ich rywalizacji. Ciekawe jakby zareagowała Lana na ten fakt 😀

#2 John Cena

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW była walka Johna Ceny z Cesaro o United States Championship. Nie dość, że John stoczył jedną z najlepszych walk w 2015 roku, to również po pojedynku bez większego problemu poradził sobie z atakiem Kevina Owensa. Nie ma cienia wątpliwości, że w 21 wieku to właśnie Lider Cenation jest najlepszym mistrzem w World Wrestling Entertainment, a pas Stanów Zjednoczonych znowu zaczął coś znaczyć. Cóż muszę się przyznać do tego, że od jakiegoś czasu nie podobało mi się, to co przedstawiciele federacji robią z Ceną, czyli ten cały Open Challenge, no ale właśnie ta walka z Cesaro zmieniła moje nastawienie. W dodatku Kevin Owens. Wyrasta nam przyszły mistrz USA, a w przyszłości WWE.

#1 Brock Lesnar

Wreszcie po krótkiej nieobecności do World Wrestling Entertainment powrócił Brock Lesnar, który na Monday Night RAW zmasakrował ochroniarzy Setha Rollinsa. Po przez to wydarzenie Brock wysłał wyraźny sygnał w stronę mistrza WWE World Heavyweight. Osobiście uważam, że na zbliżającej się gali PPV Battleground ”The Beast” odzyska to co zostało mu skradzione i wreszcie zapanuje porządek w federacji 😀 Nie chce się zbytnio rozpisywać, ponieważ Ci co oglądali RAW, wiedzą dlaczego to właśnie BL znalazł się na pierwszym miejscu w tym zestawieniu.