Bohaterowie tygodnia WWE 10-16 kwietnia 2016

Zapraszamy do czytania serii pt”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

Miejsce 3: Dean Ambrose

W tym tygodniu nie stoczył żadnego pojedynku, ale to nie przeszkodziło mu w znalezieniu się w tym zestawieniu, gdyż gospodarz Monday Night Raw Shane McMahon zastąpił show Chrisa Jericho na Ambrose Asylum. Natomiast na SmackDown ingerował w starcie Samiego Zayna i Chrisa Jericho, który wspólnie z Kevinem Owensem zaatakował „rudego”. 

Miejsce 2: AJ Styles

W momencie uzyskania przez niego miana pretendenta do WWE World Heavyweight Championship jego pozycja w federacji drastycznie wzrosła, co udowodnił już na RAW, gdzie w świetnym stylu pokonał Samiego Zayna, a na SmackDown pokonał jednego z członków Ligi Narodów, Alberto Del Rio.

Miejsce 1: Karl Anderson i Doc Gallows

Są najnowszymi a zarazem ostatnimi nabytkami z federacji New Japan Pro Wrestling. Na razie ich rola w głównym rosterze nie jest jakaś znacząca, ale najważniejsze, że debiut w głównym rosterze mają już za sobą. Na RAW zaatakowali braci Usos co może świadczyć o chęci zdominowania dywizji tag teamowej. Bądź jest to część planu AJ Stylesa, który był liderem Bullet Club i zamierza skupić się na rodzinie Romana Reignsa.

Walka tygodnia: Sami Zayn vs AJ Styles