Artykuł: Gwiazdy WWE, które powinny zmienić brand

W zeszłym tygodniu prezes World Wrestling Entertainment Vince McMahon ogłosił, że wkrótce odbędzie się Superstar Shake-Up, dzięki któremu niektóre gwiazdy ze SmackDown będą mogły dołączyć na RAW i na odwrót. Wczoraj podczas czerwonej tygodniówki poznaliśmy kilka gwiazd, które dołączyły ze SmackDown na RAW jednak to nie jest koniec niespodzianek jakie szykują dla nas kreatywni WWE. Poniżej przedstawiam Wam listę 10 gwiazd, które powinny zmienić brand dla dobra rozwoju swojej kariery.

Enzo Amore & Big Cass – z RAW na SmackDown

Gdyby nie powrót The Hardy Boyz do WWE to z pewnością Enzo Amore oraz Big Cass byliby w posiadaniu RAW Tag Team Championship po WrestleManii 33. Jestem pewien, że po przejściu na SmackDown panowie mieliby znacznie łatwiejszą drogę do zdobycia pasów tag teamowych, ponieważ dywizja drużynowa na niebieskiej tygodniówce nie jest zbyt mocna. Niestety sposób w jaki traktowany jest Enzo przez oficjeli WWE daje nam sporo do myślenia, ponieważ od samego początku przygody ”małego” wrestlera z federacją wszyscy oprócz Triple H chcieli go zwolnić jednak połączenie w drużynie z Cassem było dla niego wielkim ratunkiem.

Alexa Bliss – ze SmackDown na RAW ( To się sprawdziło )

Jakiś czas temu portal The Wrestling Observer Newsletter informował o tym, że oficjele WWE rzadko spotykają się z Alexą Bliss, ponieważ uważają, że nie jest ona odpowiednią zawodniczką do posiadania SmackDown Women’s Championship przez co pozycja Alexy uległa znaczącej zmianie. Dwukrotna mistrzyni kobiet osiągnęła wszystko co było możliwe na niebieskiej tygodniówce, tak więc najlepszą opcją dla rozwoju jej heelowej postaci byłoby przejście na Monday Night RAW, gdzie może rywalizować z Sashą Banks, Bayley, Charlotte Flair, Nia Jax, czy też Daną Brooke. Tak jak mogliśmy zauważyć podczas wczorajszego odcinka RAW Alexa Bliss niespodziewanie dołączyła do segmentu z udziałem mistrzyni kobiet RAW oraz Banks.

The New Day – Z RAW na SmackDown

Najdłużej panujący WWE RAW Tag Team Champions (483 dni) stali się jedną z najlepszych drużyn jakiekolwiek miały okazję pracować w największej federacji na świecie. Barwne występy po za ringiem z udziałem Kofiego Kingstona, Big E oraz Xaviera Woodsa były znacznie lepsze od ich pojedynków toczonych w ringu przez co z biegiem czasu wrestlerzy stracili sporą liczbę zwolenników. Wydaje mi się, że przeniesienie ich na SmackDown byłoby najlepszym rozwiązaniem, ponieważ tam mogliby odbudować swoją postać. Tak więc Enzo Amore & Big Cass oraz The New Day powinni wzmocnić niebieską dywizję tag teamową.

American Alpha – ze SmackDown na RAW

Podczas pobytu w NXT oprócz Big Cassa i Enzo Amore byli jednymi z najlepszymi wykonawcami w rozwojówce. Chad Gable oraz Jason Jordan od momentu debiutu na SmackDown pokazywali, że nie bez powodu są uważani za jeden z najlepszych tag teamów w federacji. W ciągu kilku miesięcy American Alpha zdobyli SmackDown Tag Team Champions jednak w niewyjaśnionych okolicznościach w marcu zostali pokonani przez The Usos, a podczas WrestleManii 33 byli uczestnikami Andre The Giant Memorial Battle Royal jednak nie otrzymali szansy na pokazanie się z dobrej strony. Myślę, że przejście na RAW i rywalizacja z takimi drużynami jak: Luke Gallows & Karl Anderson, The Revival, The Hardy Boyz, czy też Sheamus i Cesaro mogą im w dalszym rozwoju.

Sami Zayn – z RAW na SmackDown

Po odejściu Micka Foleya z Monday Night RAW, Sami Zayn nie ma już powodu, aby swój czas spędzać na czerwonej tygodniówce. Sami jest osobą niesamowicie utalentowaną, lecz z nie wiadomo jakiej przyczyny jego osoba jest niewykorzystywana w odpowiedni sposób. Jestem pewien, że po przejściu na SmackDown Zayn miałby okazję podbudować swoją postać w starciu między innymi z: Baronem Corbinem, czy też Dolphem Zigglerem. Nadszedł czas, aby Sami zaskoczył nas czymś nowym i wykorzystał swoją zakaźną energię w odpowiedni sposób na SmackDown.

Cesaro – z RAW na SmackDown

Jego konflikt z Sheamusem, a następnie połączenie ich w tag team było całkiem dobrym posunięciem ze strony ówczesnego Generalnego Managera RAW Micka Foleya. Po pewnym czasie jednak połączenie Szwajcara z Irlandczykiem przestało mi się podobać przez co uważam, że Superstar Shake-Up może być opcją dla Cesaro, która uratuje jego karierę. Po przejściu na SmackDown Szwajcar miałby okazję do rywalizacji z Randym Ortonem, a pojedynku z udziałem tej dwójki mogłyby nie raz skraść show, gdyż nie od dziś wiadomo na co stać tych wrestlerów. Czy według Was Cesaro zasługuje na WWE Championship?

Kevin Owens – z RAW na SmackDown

Monday Night RAW nie może być już nazywane ‚The Kevin Owens Show’, a to wszystko stało się w momencie nawiązania konfliktu Brocka Lesnara z Billem Goldbergiem, który zakończył się podczas WrestleManii 33. Przez długi okres Kevin Owens udowadniał, że jego panowanie jako WWE Universal Champion było czymś bardzo dobrym czego nie mogliśmy śledzić na RAW kilka lat wcześniej. Jednak przeniesienie go na SmackDown dałoby Owensowi szansę na zdobycie WWE Championship, który aktualnie jest w posiadaniu Randy’ego Ortona. KO przybywa na SmackDown!!!! Co o tym sądzicie?

Dean Ambrose – ze SmackDown na RAW

Jeśli ktoś ze SmackDown potrzebuje zmiany brandu to napewno jest to Dean. Obecny mistrz IC od dłuższego czasu stał się jedną ze słabszych postaci w niebieskiej dywizji. Uważam, że ”Lunatic Fringe” po przejściu na Monday Night RAW stanie się ważną osobą czerwonej tygodniówki, ponieważ kreatywni WWE będą mogli stworzyć z nim kilka możliwości, czy to reunion The Shield, a może feud z Kevinem Owensem o United States Championship. Cóż opcji jest wiele 😀

Kto według Was powinien zmienić brand podczas Superstar ShakeUp?