Bludgeon Brothers pretendentami na FastLane?, Jeff Hardy odda mózg na badania CTE, Chris Jericho vs Naito na Dominion?, Sienna nieobecna na tapingach Impact

» Dave Meltzer stwierdził, że The Bludgeon Brothers zostaną dodani do walki mistrzowskiej o SmackDown Tag Teeam Championship na gali FastLane dzięki czemu otrzymamy triple threat match udziałem The Usos, The New Day oraz Bludgeon Brothers.

» W najnowszym odcinku podcastu Ring Rust Radio dowiedzieliśmy się, że były RAW Tag Team Champion Jeff Hardy podpisał zgodę na to, aby po jego śmierci jego mózg był przeznaczony do badań, w których analizuje się wpływ wstrząsów mózgu na życie sportowca.

» Wszystko wskazuje na to, że 25 marca na gali NJPW Strong Style Evolved nie odbędzie się pojedynek z udziałem Tetsuya Naito oraz Chrisa Jericho. Do tej konfrontacji prawdopodobnie dojdzie dopiero na Dominion 9 czerwca.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że Sienna nie pojawi się na tapingu Impact Wrestling One Night Only, jednak powód jej nieobecności jest nieznany.