Billy Graham kwestionuje oświadczenie WWE odnośnie operacji serca WWE COO Triple H

WWE Hall of Famer “Superstar” Billy Graham zakwestionował oświadczenie wydane przez WWE na temat operacji serca, którą w ostatnim czasie przeszedł Triple H.

W oświadczeniu wydanym przez federację zauważono, że HHH musiał przejść operację z powodu wady genetycznej serca. Emerytowany wrestler Graham porównał oświadczenie firmy WWE na temat operacji Triple H z oświadczeniem wydanym przez celebrytę i WWE Hall of Famera Arnolda Schwarzeneggera.

HHH ma operację serca.

Cześć fani, jak możecie zobaczyć, czytając oficjalny komunikat prasowy WWE, HHH kilka dni temu przeszedł operację serca i oczekuje się, iż wkrótce wróci do zdrowia. Problemem dla nas fanów oraz mnie, jako przyjaciela Triple H jest to, że nie mamy żadnego pojęcia, na czym polegał ten zabieg serca. Zadaję to pytanie… dlaczego jest to tajemnicą? Porównaj to oświadczenie z informacją opublikowaną przez mojego dobrego przyjaciela Arnolda Schwarzeneggera. – Dzięki zespołowi w Cleveland Clinic otrzymałem nową zastawkę aortalną, która pasuje do nowej zastawki płucnej. Czuję się fantastycznie!

 

Ujawniłem światu, że mam transplantację wątroby oraz amputację dużego palca. Czy kłamstwo i oszukiwanie jest naturą plugawego biznesu pro wrestlingu? Szczerze chciałbym wiedzieć dokładniej, jaki zabieg przeszedł HHH. Nie wydaje mi się, abym prosił o wiele. Jeśli Arnold może powiedzieć światu o swoich operacjach, dlaczego WWE i HHH nie mogą zrobić tego samego? Peace…Superstar Billy Graham.