Angelico oficjalnie w All Elite Wrestling, Dobre informacje w sprawie zdrowia Tommaso Ciampy, Q&A z Tonym Nese

» Były Lucha Underground Star Angelico podobno podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling – taką informację jakiś czas temu podał portal Pro Wrestling Sheet. Jak się okazuje oficjele WWE chcieli, aby Angelico był częścią marki NXT, jednak nie chcieli wdawać się w wojnę z All Elite Wrestling, mimo iż interesowali się wrestlerem od dłuższego czasu:

Znalezione obrazy dla zapytania Angelico All Elite Wrestling

“Nie mogę mówić o szczegółach, ale WWE nawiązało ze mną kontakt w 2014 roku zanim jeszcze podpisałem kontrakt z Lucha Underground. Rozmawiałem ze znajomymi o tym przez długi czas, ale doszedłem do wniosku, że warto zaryzykować i skupić się na nowym projekcie, w który bardzo wierzyliśmy. Przez kilka lat bawiłem się świetnie w Lucha Underground i nie żałuję swojej decyzji, jaką podjąłem. Kto wie, być może pojawię się tam pewnego dnia, ale wspaniale jest być wolnym agentem i podróżować po całym świece”.

» Tommaso Ciampa za pośrednictwem Twittera postanowił przedstawić aktualizację dotyczącą swojego stanu zdrowia, po operacji szyi, którą przeszedł dwa miesiące temu:

“Mam wyniki z mojego dwumiesięcznego badania rentgenowskiego. Doktor powiedział, że nie wygląda to dobrze…. wygląda świetnie. Wszystkiego najlepszego dla największego artystycznego sportowca wszech czasów #PartMan #PartWolverine #AllBlackheart ?”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestler powróci do ringu WWE, ale spodziewano się, iż jego rehabilitacja potrwa od dziewięciu miesięcy do dwunastu. Ciampa w zeszłym tygodniu powrócił do lekkiego treningu.

» WWE Cruiserweight Champion Tony Nese weźmie udział w sesji Q&A, która odbędzie się dzisiejszego dnia na Twitterze WWE 205 Live. Warto zaznaczyć, że w przyszłym tygodniu mistrz zmierzy się z Ligero, a na Money in the Bank z Ariya Daivarim: