Andrade zawalczy z byłym mistrzem WWE, awans Jasona Jordana, Braun Strowman pobił rekord na RAW

» Od zwolnienia z WWE pod koniec marca Andrade był nieaktywny na scenie wrestlingu. Wiemy jednak, że Meksykanin pojawi się w ringu 31 lipca na evencie w McAllen w Teksasie. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz WWE Alberto Del Rio. Del Rio potwierdził newsy o jego starciu z Andrade w wywiadzie z Super Luchas.

“Pierwszy raz zobaczymy co ludzie z Internetu chcieli zobaczyć przez długi czas – Andrade vs Alberto Del Rio. Nie sądzę, że kiedykolwiek mogliśmy ujrzeć plakat o takiej skali zawierający dwie meksykańskie gwiazdy w Teksasie.”

Del Rio również poinformował o powrocie organizacji Nacion Lucha Libre w tym roku, której jest właścicielem wraz z Chavo Guerrero. 31 lipca na tym samym wydarzeniu będziemy mogli ujrzeć również byłego mistrza WWE United States Kalisto oraz byłych mistrzów tag team Primo i Epico.

» Jason Jordan, który przez kontuzję szyi musiał zrobić dłuższą przerwę od ringu, dostał awans w postaci bycia głównym producentem.

Jordan od momentu odstąpienia z ringu zaczął mocno angażować się na backstage’u WWE jako producent i teraz przejął on byłą pozycję Johna Laurinatisa. Dla przypomnienia Jason Jordan doznał kontuzji szyi w lutym 2018 roku i od tamtego momentu nie pojawił się w ringu. Na początku tego roku Chad Gable poinformował o chęci powrotu do ringu ze strony Jordana i kto wie może ujrzymy Jasona w ringu. W trakcie Wrestlemanii 37 Jason wraz z Jamiem Noblem pracowali nad walką Lashleya z McIntyrem oraz Apollo Crewsa z Big E’m.

Oprócz Jasona Jordana nową rolę w WWE dostali Adam Pearce, który od teraz będzie dyrektorem Live Eventów w WWE oraz tata najmłodszego mistrza w historii WWE, czyli John Cone, który powraca do pracy nad relacjami talentów (Talent Relations), po tym jak Mark Carrano został zwolniony z WWE po incydencie z workiem na śmieci, który Carrano wysłał do Mickie James.

» Na ostatnim Monday Night Raw Braun Strowman został pierwszą osobą w historii WWE, WCW i ECW, która w jednym dniu w walkach transmitowanych zawalczyła w Singles Matchu, Tag Team Matchu oraz Handicap Matchu. Najpierw zawalczył on w Handicap Matchu przeciwko T-Barowi i Mace’owi, później w Tag Team matchu u boku Drew McIntyre przeciwko byłym członkom Retribution i na koniec w Main Evencie zawalczył on z Drew McIntyre’m w Singles Matchu.