Aktualne plany dotyczące Samoa Joe, Triple H opowiada o przygotowaniu AJ Stylesa do WrestleManii 34, Szczegóły emisji Greatest Royal Rumble

» Były WWE NXT Champion Samoa Joe wkrótce powróci do ringu i wygląda na to, że będzie pracował nad feudem umożliwiającym mu zdobycie WWE Universal Championship.

Aktualne plany zakładają, że tuż po WrestleManii 34 Samoa Joe skupi się na konfrontacji z Romanem Reignsem – tak podaje The Wrestling Observer Newsletter. 7 maja odbędzie się RAW w Long Island, gdzie zmierzy się z Braunem Strowmanem oraz Eliasem. Na początku stycznia wrestler nabawił się urazu prawej nogi przez co nie mógł wystąpić na Royal Rumble. Jednak w tym tygodniu pojawił się na backstage’u RAW w Dallas.

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat występu AJ Stylesa do WrestleManii 34:

”AJ pracuje pilnie nad dojściem do pełnej sprawności i osiągnięciem najwyższej pozycji na WrestleManii 34 – powiedział Triple H. Staramy się pomóc mu w tym procesie, dzięki czemu AJ może liczyć na najlepszą opiekę i najlepszą rehabilitację. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Bardzo się staram, my mamy najlepszych lekarzy, więc jestem dobrej myśli”.

» Sky Sports twierdzi, że WWE Greatest Royal Rumble odbędzie się w Arabii Saudyjskiej oraz będzie transmitowane na żywo w stacji telewizyjnej Sky Sports Box Office UK. Event ten odbędzie się 27 kwietnia w Jeddah i rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Podczas tego wydarzenia będzie bronionych siedem tytułów mistrzowskich oraz 50-osobowy Royal Rumble Match. Podobno mają się pojawić takie gwiazdy jak: The Undertaker, Chris Jericho, Jerry Lawler oraz Jim Ross.