https://www.youtube.com/watch?v=6wumtioK1sg

Aktualizacja statusu kontraktu AEW TBS Champion

Jak dotąd nie otrzymaliśmy oficjalnego komunikatu w sprawie kontraktu AEW TBS Champion.

Mowa tutaj o Julii Hart, która obecnie znajduje się w posiadaniu TBS Championship. Według Fightful Select, Julia Hart związana jest kontraktem z federacją AEW, co czyni ją pełnoetatowym wykonawcą.

W przeszłości federacja AEW w mediach społecznościowych publikowała grafiki informując w nich o podpisaniu kontraktu z daną gwiazdą. Wydaje się, że takie posunięcie nie dotyczy wszystkich wykonawców.

22-letnia wrestlerka podczas AEW Full Gear, pokonała Skye Blue oraz Kris Statlander, dzięki czemu została nową mistrzynią TBS. Popularność zyskała po dołączeniu do The House of Black, czyli stajni której liderem jest Malakai Black. Od tego momentu zarówno jej pozycja w kobiecym rosterze AEW, jak i firmie wzrosła.

 

Julia po zdobyciu TBS Title pokonała Lady Frost, a następnie Emi Sakurę umacniając swoją pozycję na szczycie.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl