Adam Copeland z ważnym przekazem do Christiana przed walką na Dynamite

W najbliższą środę na tygodniówce AEW Dynamite w jednym ringu staną zawodnicy, którzy przez wiele lat tworzyli zgrany duet.

Adam Copeland zmierzy się z Christianem Cagem, więc fani w Kanadzie będą mogli liczyć na niesamowite starcie z niezwykle doświadczonym zawodnikami.

WWE Hall of Famer za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował sentymentalny wpis informując nim o 40-letniej przyjaźni z Christianem Cagem.

Przez 40 lat przeszliśmy przez wszystko. Triumfy. Porażki. Narodziny. Zgony. Przymusowe emerytury. Środa na @aew Dynamite, zmierzę się z nim po raz pierwszy od 13 lat. Nie walczyliśmy ze sobą o tytuł od ponad 22 lat. TNT Championship. W Kanadzie. Main Event. Przyjdź do Montrealu. Będę. #copevscage.

Ostatni singlowy pojedynek z udziałem tej dwójki odbył się 17 maja 2010 roku na tygodniówce RAW, gdzie Edge pokonał Christiana w Toronto. Warto dodać, że ten duet posiadał następujące mistrzostwa.

WWF World Tag Team Champion (7x) oraz ICW Street Fight Tag Team Champion.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl