Aktualizacja stanu zdrowia Randy’ego Ortona, Jak wygląda sprawa z Erickiem Youngiem? Były bramkarz reprezentacji Niemiec w Performance Center, Triple H gratuluje mistrzyni SmackDown

» Portal PWInsider.com donosi, że oficjele WWE wiedzieli o kontuzji Randy’ego Ortona od ponad tygodnia. Viper przeszedł kilka testów, których wyniki nie były najlepsze i dlatego postanowiono, że Randy nie będzie walczył na BackLash, aby nie pogorszyć jego stanu zdrowia. Warto dodać, że Viper otrzymał pozwolenie od oficjeli WWE na wykonanie RKO Wyattowi podczas walki z Kanem.

» Dave Meltzer w najnowszym podcaście Wrestling Observer Radio wyjawił, że Eric Young podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i w najbliższym miesiącu powinien zadebiutować w federacji.

» Były bramkarz reprezentacji Niemiec w piłce nożnej, Tim Wiese za pośrednictwem Twittera poinformował, że przybył do WWE Performance Center w celu rozpoczęcia treningów przygotowujących do zostania profesjonalnym wrestlerem:

”Przybyłem do @WWEPerformCtr w Orlando. Prawdziwy trening czas rozpocząć! #WWE”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera pogratulował historycznej, pierwszej mistrzyni WWE SmackDown Women’s, którą została Becky Lynch:

”Długa droga, spełnione przeznaczenie. Gratulacje @BeckyLynchWWE… byłaś #StraightFire wieczoru”.