AEW przebija ofertę WWE i zawiera umowę z Kazuchiką Okadą?

0

Kazuchika Okada zakończył dziś pracę dla New Japan Pro Wrestling, tym samym odchodząc z japońskiej organizacji po kilkunastu latach bogatej kariery.

Wszystko wskazuje na to, że teraz wybierze ofertę AEW zamiast propozycji ze strony WWE. Wygląda też na to, że fani nie będą musieli długo czekać na jego pojawienie się w federacji Tony’ego Khana.

Według Seana Rossa Sappa z Fightful, tuż po odejściu z NJPW, Kazuchika Okada ma wkrótce dołączyć do All Elite Wrestling. Chociaż w ostatnich tygodniach faktycznie osiągnięto porozumienie w sprawie transakcji, jej finalizacja nie została jeszcze potwierdzona. AEW wyraziło pewność, że zapewni sobie jego usługi na kilka tygodni przed odejściem Rainmakera z New Japan.

Konkretne plany dotyczące debiutu Kazuchika Okady w AEW pozostają niepotwierdzone. Oczekuje się jednak, że nastąpi to niebawem, zwłaszcza że były mistrz IWGP wypełnił swoje obowiązki dotyczące New Japan Pro Wrestling. Koncepcje kreatywne dla Okady omawiano już w styczniu i jest wielce prawdopodobne, że pojawi się na gali w TD Garden w Bostonie, debiutując tego samego wieczoru, co Mercedes Mone.

WWE również było w grze o podpis Kazuchika Okady i źródła WWE potwierdziły Fightul, że doszło do dyskusji pomiędzy nim i WWE. Jednak to AEW go pozyska.

Źródła WWE, z którymi Fightul rozmawiało w Las Vegas, potwierdziły, że były rozmowy pomiędzy Okadą i WWE. Słyszeli od kilku gwiazd, że Okada rozważał zalety i wady przejścia do WWE i porównywał je z AEW. W końcu powiedziano im, że All Elite Wrestling było bardziej pewne swojej oferty złożonej Okadzie.

Powszechnie uważano, że AEW zaoferowało Okadzie więcej pieniędzy niż federacja ze Stamford. WWE nie brakuje obecnie gwiazd i wygląda na to, że Rainmaker podpisał kontrakt z Tonym Khanem.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl