Dzisiejszy odcinek AEW Dynamite odbył się w Columbus w stanie Ohio. Komentatorami show byli Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur. Oto wyniki:

Singles match 

Jay Lethal Vs. Orange Cassidy

Zwycięzca– Jay Lethal

Po walce Lethal powiedział, że Wardlow wtyka nos w nie swoje sprawy, gdyż chce uratować swojego nowego kolegę- Orange’a Cassidy’ego. Jay zagroził, że za chwilę wykona Figure 4 Lock. Kilka sekund później na arenie pojawili się Best Friends i Wardlow. Dutt zaproponował, żeby Lethal zawalczył z mistrzem TNT na Battle of the Belts III. Wardlow zaakceptował to wyzwanie.

Na arenie pojawili się zawodnicy The Undisputed Elite. Adam Cole oznajmił, że lekarze nie pozwalają mu walczyć, ale to kwestia czasu. Następnie powiedział kilka słów o pasach trio. Zauważył, że skoro i on i Kyle O’Reilly nie będą mogli walczyć to The Young Bucks muszą zawalczyć wraz z Bobby’m. Następnie Adam i ReDragon zaatakowali The Young Bucks. Na arenie pojawił się Adam Page, który wygonił ex Undisputed Erę z ringu. Były mistrz AEW i Matt Jackson podali sobie ręce.

Moxley powiedział za kulisami, że nie ma dla niego znaczenia czy walkę wygra Yuta, czy Jericho. Na ringu będzie starał się skrzywdzić swojego przeciwnika i nie zakończy walki do momentu jak jedna osoba nie wyląduje w szpitalu. Nawet jeśli to będzie on.

Christian Cage prawie został przejechany przez SUVa.

Tag Team match

Dr. Britt Baker, D.M.D. & Jamie Hayter Vs. Thunder Rosa & Toni Storm

Zwyciężczynie– Dr. Britt Baker D.M.D. & Jamie Hayter

Taz ogłosił, że jego drużyna już nie istnieje.

Singles match 

Powerhouse Hobbs Vs. Ren Jones

Zwycięzca– Powerhouse Hobbs

Po walce Ricky Starks zaatakował Hobbsa. Tamten wykonał jednak Spinebuster i wyszedł z ringu.

Za tydzień Brody King zmierzy się z Darby’m Allinem w Coffin matchu.

Jim Ross dołączył do stołu komentatorskiego.

Singles match 

Christian Cage Vs. Matt Hardy

Zwycięzca– Christian Cage

Po walce Cage starał się zaatakować krzesłem Matta. Chwilę później na arenie pojawił się Luchasaurus, a na ring z drugiej strony wbił Jungle Boy. Christian musiał uciec na trybuny.

Garcia uznał, że wygrana w zeszłym tygodniu to jego największe zwycięstwo w karierze.

Ethan Page jest zdenerwowany, że nie ma go w telewizji co tydzień. Nie jest zadowolony również z tego powodu, że ludzie wolą koszulki innych zawodników. Na arenę przybył Stokely Hathaway, który dał mu swoją wizytówkę.

Zawodnicy Jericho Appreciation Society ogłosili, że Chris zostanie nowym mistrzem za tydzień. Anna próbowała udusić jednego z pracowników AEW.

Zobacz też>>> https://mywrestling.com.pl/will-ospreay-chce-aby-gwiazda-aew-opuscila-njpw/

Tag Team Dumpster Match

The Gunn Club Vs. The Acclaimed

Zwycięzcy– The Acclaimed

Singles match 

Chris Jericho Vs. Wheeler Yuta

Zwycięzca– Chris Jericho

Chris po walce powiedział, że Moxley otworzył puszkę Pandory.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl