Ciekawostki WWE Superstar – Ricochet

Ricochet, a właściwie Trevor Mann urodził się jedenastego października 1988 roku i jest uznawany za jednego z najlepszych highfly’erów w świecie wrestlingu. W NXT jego program z Dreamem stał się jednym z niezapomnianych, jednak niestety w głównym rosterze nie zrobił zawrotnej kariery. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej tej postaci.

1. Razem z Willem Ospreay’em „zhakowali” internet

Jest to wyjątkowo trudne w świecie wrestlingu, jednak o jego matchu z Willem Ospreay’em, który trwał 20 minut mówił cały internet i nawet ci, którzy nie oglądają wrestlingu natknęli się na informacje na ten temat.

2. Tessa Blanchard

Ricochet spotykał się z „koleżanką z pracy” Tessą Blanchard. Kobieta nawet pogratulowała mu na twitterze, gdy ten podpisał swój pierwszy kontrakt z WWE. Sama startowała nawet w konkursie Mae Young, jednak do większej kariery w WWE nie doszło. Nie wiadomo dlaczego para przestała się ze sobą spotykać, jednak spekuluje się, że to właśnie jej ciężki charakter i incydent z Ricochetem, były powodami, dla których nie podpisano z nią kontraktu w 2017 roku.

3. Mistrz PWG

Ricochet stanął na czele federacji Indie PWG. Swój tytuł stracił dwa tygodnie przed występem na NXT TakeOver Philadelphia na rzecz swojego przyjaciela i mentora, Chucka Taylora. Zalicza się tym samym do zaszczytnego grona mistrzów PWG z rosteru WWE. W gronie zasiada obok takich gwiazd jak: Daniel Bryan, Sami Zayn, Adam Cole czy Cesaro.

4. Występował w Lucha Underground

Ricochet walczył w Ameryce i w Japonii. To z tych dwóch krajów jest najbardziej znany, jednak walczył także w Meksyku w federacji Lucha Underground pod pseudonimem Prince Puma. Jako najdłużej panujący mistrz tej federacji stoczył walki z takimi osobistościami jak Rey Mysterio czy John Morrison.

5. Zdobył New Japan’s Best of The Super Juniors

Turniej ten rozgrywany jest od 1988 roku. Ricochet zdobył puchar jako drugi Amerykanin w historii. Pierwszym był Eddie Guerrero w 1996, który występował tam pod pseudonimem „Black Tiger 2”. Ricochet zdobył puchar w 2014 roku pokonując w turnieju takie gwiazdy jak Kenny Omega czy Jushin Thunder Liger.

6. CV

Curriculum Vitae tej persony jest bogate i wypełnione po brzegi przeróżnymi osiągnięciami i tryumfami. Zawodnik walczył w tak wielu organizacjach i federacjach, że jego tytuły można by wypisywać bardzo długo. Zastanawiające jest więc czemu aż tyle czasu zajęło federacji Vince’a zainteresowanie się mężczyzną, a tym bardziej takie jego traktowanie w głównym rosterze.

Jak na tak wielką gwiazdę wielu federacji wrestlingowych zadziwiająco mało ciekawostek krąży na jego temat w intrenecie. A może wam się udało znaleźć więcej? Dajcie nam znać w komentarzach!


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl