AEW Dynamite 21 Grudnia 2022: Wyniki

Witamy wszystkich na kolejnym odcinku AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Taz. Gala odbyła się w San Antonio, w stanie Texas.

Dynamite rozpoczął nie kto inny jak Ricky Starks. Ten zauważył, że godnie przegrał, a Maxwell wygrał jak tchórz. Ricky powiedział, że skoro tym razem było tak blisko, to pomyślmy sobie co będzie następnym razem. Były pretendent nie uważa, że jest to dla niego koniec. Przerwał mu jednak Guevara, Garcia oraz Chris Jericho. Ten ostatni zaoferował mu miejsce w Jericho Appreciation Society. Starks przyznał, że Chris wie jak utrzymać się na górze, ale w zeszłym tygodniu przegrał z Action Andretti, przez co nie zgodzi się na dołączenie do drużyny. Ricky powiedział, że Daniel i Sammy nic nie osiągneli od kiedy dołączyli do JAS. Starks wyzwał Chrisa na walkę 4 stycznia na Dynamite. Po chwili Jake Hager zaatakował byłego mistrza FTW. Na nieszczęście JAS pojawił się Action Andretti, który wyrzucił ich z ringu.

Piąty mecz ( NO DQ) w Best of Seven serii

Death Triangle (3) Vs. The Elite (1)

Zwycięzcy– The Elite (2)

MJF w krótkim wywiadzie powiedział, żeby Danielson nie wtykał nosa, tam gdzie go nie trzeba.

Członkowie JAS przytrzymali Action Andrettiego, a Chris Jericho zaatakował go kulą ognia.

Bryan Danielson opowiedział, że czuje się bardzo związany z Williamem Regalem. Wprawdzie wie, że reszta BCC nie miała aż tak dobrych relacji z nim i dlatego nie oczekuje, że oni wybaczą Regalowi. Bryan nauczył się od Williama, że każdy ruch ma swoje konsekwencje. Danielson słyszał co mówił o nim MJF i wyciągnie z tego konsekwencje.

Przerwał mu jednak Ethan Page. Ten nazwał Danielsona warzywem, ze względu na to, że ten się w to zamieni po walce z nim. Bryan zaproponował, aby zrobił to już dziś. Ethan odmówił, argumentując swój ruch tym, że nie lubi San Antonio. Panowie mają zmierzyć się w przyszłym tygodniu na AEW Dynamite.

Singles match 

Hook Vs. Exodus Prime

Zwycięzca– Hook

Singles match 

Jon Moxley Vs. Darius Martin

Zwycięzca– Jon Moxley

Zobacz też>>>>https://mywrestling.com.pl/aew-rampage-16-grudnia-2022-wyniki/

Tag Team match 

FTR Vs. The Gunns

Zwycięzcy– The Gunns

Następnie nadszedł czas na mediacje między Keithem Lee, a Swerve Stricklandem. Ten drugi powiedział, że spróbował już wszystkiego. Jego zdaniem teraz Lee musi mieć oczy dookoła głowy. Chwilę później Parker Boudreaux zaatakował Keitha. Panowie poobijali Lee, a na sam koniec Swerve skoczył z trzeciej liny na klatkę piersiową swojego byłego tag partnera, kiedy ten leżał na schodach.

Singles match o mistrzostwo AEW kobiet

Jamie Hayter Vs. Hikaru Shida

Zwyciężczyni– Jamie Hayter

Po walce doszło do bójki między Shirą, Hayter, Rebel, Britt Baker, Toni Storm i Sarayą. Z wszystkiego w całości wyszła Saraya.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl