AEW Dynamite 8 Czerwca 2022: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Casino Battle Royal match 

W walce uczestniczyli: Tony Nese, Lance Archer, Eddie Kingston, Darby Allin, Daniel Garcia, Ricky Starks, Jake Hager, Rey Fenix, Swerve Strickland, Keith Lee, John Silver, Konosuke Takeshita, Max Caster, Austin Gunn, Colter Gunn, Powerhouse Hobbs, Kyle O’Reilly, Bobby Fish, Dante Martin i Wheeler Yuta. Jako Joker na ring wszedł Andrade El Idolo.

Ostatnią czwórką w ringu byli: Kyle O’Reilly, Wheeler Yuta, Andrade El Idolo i Rey Fenix.

Zwycięzca– Kyle O’Reilly

Jon Moxley za kulisami powiedział, że Kyle trafił na złą osobę w złym czasie.

Półfinałowy match o All Atlantic Championship 

PAC Vs. Buddy Matthews

Zwycięzca– PAC

Eddie Kingston wyzwał Jake’a Hagera na walkę.

Trent Beretta wywołał do ringu FTR. Powiedział im, że Roppongi Vice zasługuje na rewanż o mistrzostwa ROH. Ci szybko się zgodzili, ale dodali, że Trent nie powinien martwić się o nich, a o United Empire. Chwilę później na arenę wszedł Will Ospreay, a Aussie Open i Aaron Henare zaatakowali zawodników w ringu.

William Regal za kulisami powiedział, że będzie mu bardzo trudno komentować walkę Jona, gdyż Kyle będzie miał rozwaloną głowę tuż po niej. Adam Cole, który jak i Bobby Fish był obecny obok Kyle’a powiedział, że musi już iść, gdyż za chwilę komentuje walkę.

Singles match 

David Finlay Vs. Adam Page

Adam Cole siedział przy stole komentatorskim.

Zwycięzca– Adam Page

Po walce Page powiedział, że nie ma jednego mistrzostwa świata w wrestlingu. Chce on zawalczyć przeciwko Okadzie o mistrzostwo IWGP. Szybko poprawił go Adam Cole, który powiedział, że wtedy to Jay White może być już mistrzem i jeśli ktoś zasługuje na walkę o pas to jest to właśnie Adam Cole.

Wardlow oznajmił, że sam poprosił o to, żeby nie być w dzisiejszym Battle Royal. Uważa on, że to Punk jest mistrzem i to jego chce przypiąć lub udusić. Natomiast interesuje go inne mistrzostwo, pas TNT. Ethan Page, Scorpio Sky i Dan Lambert weszli na arenę, ale nie na ring.

Mark Sterling powiedział, że Wardlow będzie musiał się zmierzyć z nim w sądzie, albo zawalczy z 20 ochroniarzami w Elimination matchu na następnym Dynamite.

The Young Bucks oraz bracia Hardy chcą walki o mistrzostwa drużynowe. Rozmowę pomiędzy nimi usłyszeli mistrzowie oraz Christian Cage. Ten zaproponował Three Way Tag team Ladder match w przyszłym tygodniu na Dynamite o mistrzostwa. Jungle Boy i Luchasaurus wyglądali na zdziwionych postawą Christiana.

Singles match o mistrzostwo AEW Women’s 

Thunder Rosa Vs. Marina Shafir

Zwyciężczyni– Thunder Rosa

Po walce Marina zaatakowała mistrzynię. Z pomocą Rosie przyszła Toni Storm. Ta wzięła w pewnym momencie pas kobiet, ale zdecydowała się go oddać prawowitej mistrzyni.

Na Rampage zobaczymy walkę Jake’a Hagera z Eddim Kingstonem, Red Velvet z Kris Statlander oraz walkę Aussie Open i Willa Ospreay’a z FTR i Trentem. Na Dynamite odbędzie się walka między Wardlowem, a 20 ochroniarzami oraz Ethan Page Vs. Miro w walce kwalifikacyjnej do meczu o mistrzostwo All Atlantic.

Singles match 

Jon Moxley Vs. Kyle O’Reilly

Zwycięzca– Jon Moxley