AEW Dynamite 14 kwietnia 2021: Wyniki

Witamy na dzisiejszym AEW Dynamite. Już dziś zobaczymy walkę o mistrzostwo TNT oraz pojedynek o pasy Tag team.

Rozpoczynamy Dynamite tam gdzie skończyliśmy poprzednie. Bracia Jackson tłumaczą się dlaczego wybrali zdradę na Jonie. Matt Jackson powiedział, że stali się oni rodziną (z Omegą) i Don Callis ma rację. Pora na powrót starych The Young Bucks.

Otrzymujemy nagranie, z którego dowiadujemy się, że MJF i Mike Tyson mieli krótką rozmowę. Maxwell próbował przekonać legendę boksu, żeby ten stanął po dobrej stronie historii.

Tag team match o mistrzostwa AEW tag team 

The Young Bucks Vs. Neville & Rey Fenix

Zwycięzcy – The Young Bucks

Na backstage’u Alex Marvez chciał zapytać Adama Page’a o przyjaźń między The Young Bucks, a Omegą. Ten powiedział nam kompletnie co innego. Oznajmił, że John Silver ma kontuzję na około 4-6 tygodni.

Chris Jericho na backstage’u przeprosił Mike Tysona. Ten powiedział, że jest zadowolony z tego, że są kolegami, ale nie będzie on stronniczy w dzisiejszej walce.

Singles match 

Red Velvet Vs. Jade Cargill

Zwyciężczyni – Jade Cargill

Singles match 

Anthony Ogogo Vs. Cole Carter

Zwycięzca – Anthony Ogogo

Walka ta była squashem.

Singles match with Special Enforcer

Dax Harwood  Vs. Chris Jericho

W walce było dużo chaosu, gdyż zarówno członkowie Inner Circle, jak i Pinnacle interweniowali w pojedynku. Jericho zakończył walkę po Judas Effect.

Zwycięzca – Chris Jericho

Po walce Chris ustanowił Mike’a Tysona pomocniczym członkiem Inner Circle.

W wideo Thunder Rosa powiedziała, że chce zdobyć mistrzostwo kobiet i w AEW i w NWA.

Singles match 

Kris Statlander ( i Orange Cassidy, Best friends)  Vs. Amber Nova

Zwyciężczyni – Kris Statlander

Team Taz oznajmił nam, że nie otrzymali jeszcze wiadomości od Christiana Cage’a. Ricky Starks był zdenerwowany, że muszą czekać na jego odpowiedź.

Już po krótkiej reklamie nadszedł czas na wywiad z …. Christianem Cage’m. Temu szybko przerwał Taz, który przypomniał mu swoją propozycję. Cage dodał, że przybył do AEW, aby zdobywać mistrzostwa, a nie zajmować się problemami Taza, więc musi mu odmówić. Po chwili Hobbs zaatakował Christiana.

Falls count anywhere match o mistrzostwo TNT 

Matt Hardy Vs. Darby Allin

W walce zainterweniowali: Private Party, Butcher & The Blade, Sting, Dark Order, Ethan Page, Scorpio Sky i Lance Archer.

Walka została zakończona po Coffin Drop.

Zwycięzca – Darby Allin