AEW Dynamite 12 Kwietnia 2023: Wyniki

Witamy wszystkich w Milwaukee, gdzie odbędzie się następna gala AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show są nie kto inni jak Excalibur, Tony Schiavone oraz Taz.

Singles match

Darby Allin Vs. Swerve Strickland

Zwycięzca– Darby Allin

Po walce na arenie pojawił się MJF, który przypomniał ich poprzednie starcie Allinowi. Maxwell zauważył, że wygrał wtedy po headlocku. Pretendent do tytułu natomiast poruszył kwestię tego, że kiedy pierwszy raz spotkał Maxwella sześć lat temu to marzeniem MJF’a było zawalczyć w państwowej telewizji. W tym czasie Darby pomógł swoim rodzicom kupić dom i pomóc ojcu w emeryturze. Darby powiedział, że Sting jest jego najlepszym przyjacielem, ale to wszystko to tylko 15 minutowy rollercoaster. Maxwell powiedzia, że jest lepszy, bo jest w stanie poświęcić wszystko AEW. Chwilę później wyzwał Darbiego, a na arenie pojawił się Sting. Ten przywołał imię zwycięzcy Royal Rumble 2023. Były mistrz WCW powiedział, że Cody był kibicem MJF’a, Sting Darbiego i to właśnie Allin zdobędzie mistrzostwo AEW. MJF splunął na swojego rywala i uciekł z ringu.

Singles match o mistrzostwo AEW TNT 

Powerhouse Hobbs Vs. Silas Young

Zwycięzca– Powerhouse Hobbs

Walka nie trwała nawet minuty. Po walce Hobbs złamał stół o Silasa. Chwilę później pojawił się Wardlow, który wykonał powerbomb poza stage na Aarona Solo.

Singles match o mistrzostwo AEW International

Orange Cassidy Vs. Buddy Mathews

Zwycięzca– Orange Cassidy

Christian Cage, w krótkim wywiadzie z Luchasaurusem powiedział, że niektóre rzeczy się zmieniły.

Best Friends wyzwali Aussie Open na Rampage.

Rozczarowany Ethan Page domaga się wyjaśnień na temat Matta Hardego. Ten szybko wchodząc na arenę z Isaiahem Kassidy powiedział, że są oni beznadziejnie traktowani w The Firm. W kontrakcie było napisane, że jeśli HOOK wygra, to Matt i Private Party mogą wybrać swoje następne starcie i jeśli wygrają, nie będą musieli oni pracować dla The Firm. Big Bill i Lee Moriarty zaatakowali Matta i Isaiaha. Następnie do AEW powrócił Jeff Hardy, który wyrzucił The Firm z ringu.

Kenny Omega powiedział, że zaatakowanie Callisa, to tak jakby zaatakować rodzinę. Nie będzie to rywalizacja krew za krew z BCC, będzie znacznie gorzej.

Tag Team match

BCC Vs. Brandon Cutler & Michael Nakazawa

Zwycięzcy– BCC

Po walce doszło do bójki między The Elite, a BCC. Kiedy Kenny chciał zaatakować śrubokrętem przeciwnicy opuścili ring.

Tag Team match

Riho, Skye Blue Vs. Toni Storm, Ruby Soho

Zwyciężczynie– Toni Storm, Ruby Soho

Po walce doszło do bójki między The Outcast, a przegranymi walki plus Jamie Hayter i Britt Baker. The Outcast ostatecznie uciekły z ringu.

Singles match

Chris Jericho Vs. Keith Lee

Zwycięzca– Chris Jericho

Po walce na arenę wszedł Adam Cole, który tak samo jak ostatnio Chris, wszedł na stage i pomógł przegranemu walki. Adam nie spojrzał ani razu na Chrisa.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015

Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl