Z ostatniej chwili! Johnny Gargano prowadzi rozmowy z All Elite Wrestling
Zagraniczne media pokroju Wrestling Observer Newsletter informują, że były WWE Superstar Johnny Gargano prowadzi zaawansowane rozmowy z przedstawicielami federacji All Elite Wrestling.
Wielokrotny mistrz w branży wrestlingowej kilka tygodni temu został wolnym agentem, gdyż mimo usilnych prób ze strony przedstawicieli World Wrestling Entertainment nie udało się zatrzymać go w swoich szeregach.
Coraz częściej w internecie pojawiają się plotki sugerujące, że Johnny Gargano w ringu All Elite Wrestling zadebiutuje 26 stycznia na tygodniówce Dynamite, ponieważ odbędzie się ona w Cleveland, czyli rodzinnej miejscowości wspomnianego wrestlera. Takie wprowadzenie Johnny’ego do nowej firmy z pewnością byłoby gwarancją wielkiej interakcji ze strony fanów.
Na początku grudnia Johnny Gargano poinformował przedstawicieli WWE, że nie zamierza przedłużać kontraktu, ponieważ chce chwilę odpocząć od wrestlingu. Powodem takiej decyzji podjętej przez byłego NXT Championa są narodziny pierwszego dziecka. Termin porodu Candice LeRae wypada w lutym, więc to może być jedyna blokada dla potencjalnego debiutu w firmie prowadzonej przez Tony’ego Khana.
Merry Christmas from The Wrestlings! Love y'all! 🎄❤️🎅🤶🐶 pic.twitter.com/SOQs3vl3dc
— Johnny Gargano (@JohnnyGargano) December 25, 2021
Umowa Candice LeRae z federacją World Wrestling Entertainment wygaśnie w maju przyszłego roku, ale wydaje się, iż Vince McMahon będzie chciał kontynuować współpracę z wrestlerką i prawdopodobnie przedstawi jej korzystniejszą ofertę niż poprzednia. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak sytuacja Candice LeRae wpłynie na przyszłość Johnny’ego Gargano, którego w niedalekiej przyszłości możemy obejrzeć w kilku wielkich wydarzeniach takich, jak chociażby: PWG Battle of Los Angeles.