★ Chris Jericho ★ Ciekawostki ★

Zapraszamy do lektury!

1. Menadżer.

W ciągu swojej kariery dwukrotnie był menadżerem. Jego pierwszym podopiecznym był Wade Barrett. Myślę, że dużo osób pamięta ich wspólne występy na NXT. Pod jego kontrolą byli również bracia The Usos. Duże zaskoczenie prawda?


2. Tatuaże i ich znaczenie.

Chris Jericho jest miłośnikiem tatuaży – co nie ulega wątpliwości 🙂 Każdy z nich niesie ze sobą jakąś historię. Większość “dziar” została wytatuowana na lewej ręce. Na palcu serdecznym widnieje już mało widoczny napis “Jessica” , czyli imię jego żony. Z kolei literka “F” symbolizuje zespół Fozzy. Na lewej ręce wytatuował okładkę piątego albumu Fozzy “Sin and Bones” . Został naprawdę wiernie odwzorowany.


 Pozostałe “dziary” nie mają już tak wielkiego znaczenia.3. Jego inspiracją był Owen Hart.

Może się to wydawać dziwne, biorąc pod uwagę iż  różniło ich tylko 5 lat.


4. Jego ulubiony przeciwnikiem ringowym był HBK Shawn Michaels.

Ich walka na Wrestlemanii 19, uważana jest za jedną z najlepszych w historii WM. Jericho pojedynek przegrał, po czym wykonał low blow na HBK.


5. Jest współwłaścicielem firmy D1 Sports Training and Therapy.


6. Taniec.

W 2011 roku wystąpił w 12 edycji “Dancing with the Stars”. U swojego boku miał Cheryl Burke,z którą rywalizację zakończył na 7 miejscu. Wspólnie wykonali 6 tańców.


7. Incydent w Brazylii.

W 2012 roku miał okazję zmierzyć się z CM Punkiem podczas Live Eventu w Brazylii. Postanowił powycierać się flagą “Kanarków”. Chcąc odzwierciedlić swój heelowy charakter, przekroczył granicę dobrego smaku.  Za całe zamieszanie przeprosił i otrzymał 30 – dniowe zawieszenie. Takie zachowanie mogło doprowadzić nawet do sankcji prawnych.


To wszystko.Propozycje na kolejną porcję ciekawostek można składać w komentarzach! 🙂


 Źródło:
https://www.therichest.com/sports/wrestling/top-10-things-you-didnt-know-about-chris-jericho/ google grafika https://www.sportskeeda.com/wwe/10-things-you-didnt-know-about-chris-jericho-wwe/10