lesnar

Znamy dwie walki w Kick-Offie niedzielnego SummerSlam, Oglądalność SmackDown, Brock Lesnar na RAW, Niedzielne MW-Studio

» WWE potwierdziło, że przed oficjalną częścią SummerSlam czekać nas będzie 2-godzinny Kick-Off. Podczas niego odbędą się dwie walki mistrzowskie: Akira Tozawa vs Neville o tytuł Cruiserweight oraz The New Day vs The Usos o pasy mistrzowskie SmackDown Tag Team. Niewykluczone, że do Kick-Offu dodany zostanie jeszcze jeden pojedynek.

» Ostatni odcinek SmackDown Live oglądało przed ekranami telewizorów 2.530 miliona widzów. Co ciekawe, to spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to błękitną tygodniówkę obejrzało 2.584 miliona osób.

» Gwiazda dywizji Cruiserweight w WWE – Cedric Alexander obchodzi w dniu dzisiejszym swoje 28 urodziny. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Arena Barclays Center, która będzie gościć najbliższe wydarzenia WWE związane z SummerSlam zapowiedziała, że na najbliższym RAW pojawi się Brock Lesnar. Czy miałoby to więc oznaczać, że na największej gali lata Bestia odniesie zwycięstwo? A, może przegra i najbliższe RAW będzie dla niego pożegnaniem z WWE? Cóż, tego możemy się tylko domyślać, aczkolwiek pewne jest to, że Bestia zjawi się na gali dzień po SummerSlam. Przypomnijmy, że Lesnar wciąż jest zabookowany na inne wydarzenia, m.in. No Mercy PPV.

» A, skoro mowa o SummerSlam to warto zapowiedzieć, że już w tę niedzielę o godz. 17:00 odbędzie się kolejny odcinek MW-Studio na żywo podczas którego nasi redaktorzy wraz z gościem specjalnym przeanalizują kartę walk największej imprezy lata.

Serdecznie zapraszamy! 🙂