WWE odkupuje archiwalne materiały od TNA, Billy Corgan nowym właścicielem, Brock Lesnar vs Goldberg na Survivor Series?, Powrót WWE Total Divas, Następne gale Maniac Zone Wrestling

» Z najnowszych doniesień wynika, że World Wrestling Entertainment wykupiło od TNA biblioteczkę archiwalnych materiałów video! Same zaś TNA ma nowego głównego właściciela w postaci Billy’ego Corgana, który jak zapowiedział, będzie chciał całkowicie przebudować markę. Oznaczać to może wielkie zmiany, a najprawdopodobniej nawet zmianę nazwy federacji.

Więcej informacji wkrótce!

» Wszystko również wskazuje, że już niebawem do WWE powróci Goldberg, który ponoć od dłuższego czasu rozmawia z federacją i jak informuje Dave Meltzer, zarząd World Wrestling Entertainment planuje zorganizowanie wielkiej walki pomiędzy nim, a Brockiem Lesnarem. Co ciekawsze miałaby ona odbyć się już na tegorocznym Survivor Series. Czy do tego dojdzie? Z pewnością dowiemy się już na dniach.

» Poniżej zapowiedź kolejnego sezonu WWE Total Divas, który zadebiutuje na ekranach telewizorów 16 dnia listopada:

W programie główną rolę pełnić będą The Bella Twins, Eva Marie, Naomi, Natalya oraz Paige.

» Polska organizacja pro-wrestlingu Maniac Zone Wrestling zapowiedziała trzy kolejne gale, które odbędą się kolejno w listopadzie, styczniu i lutym:

  • 05/11/2016 Głuchołazy (MZW Revolution 2016)
  • 15/01/2017 Głuchołazy (MZW WOŚP – Champions War III)
  • 18/02/2017 Wrocław (MZW Beatdown 2017)

Szczególną uwagę przykuwa event we Wrocławiu, gdyż będzie to pierwsza gala zorganizowana w tym mieście przez organizację MZW. Z pewnością możemy spodziewać się na niej wiele atrakcji jak i przede wszystkim ciekawych wrażeń.

Zapraszamy więc zarówno do Wrocławia jak i do Głuchołaz już teraz! 🙂