Powrót Kurta Angle’a do akcji?, Randy Orton ma dość bycia facem, Brock Lesnar na RAW, Rywal Cody’ego Rhodesa na Global Wars

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle udzielił wywiadu dla PWInsider, w którym wyjawił iż ma nadzieję, że storyline w jakim bierze udział jego syn pozwoli mu na stoczenie jeszcze jednej walki w ringu. Jak myślicie, z kim mógłby zmierzyć się Kurt Angle?

» Były WWE Champion Randy Orton udzielił krótkiego wywiadu dla Sporting News, w którym wyjawił, iż nie podoba mu się jego obecna pozycja w federacji World Wrestling Entertainment oraz to, że musi występować w roli face’a. Co sądzicie o wypowiedzi Vipera? Czy według Was jest on nudnym facem i potrzebuje heel turnu?

» 23 października w Green Bay odbędzie się odcinek Monday Night RAW, a swoją obecność potwierdził już WWE Universal Champion Brock Lesnar.

» Obecny Ring of Honor Champion Cody Rhodes ogłosił, że na gali Globals Wars jego rywalem bedzie Kushida. Jak myślicie, czy zawodnik z Japonii ma szanse w starciu z mistrzem?

Newsy przygotował Mateusz Polak