Zmienione plany wobec występu Stinga na RAW, Nowa walka w karcie Night of Champions, Kontuzja Johna Ceny i wiele więcej!

» Jeszcze dzisiaj informowaliśmy, że Sting nie jest zapowiedziany na następne Monday Night RAW, jednak plany te mogą ulec zmianie. Jak podają zagraniczne portale, Creative Team jednak przewidział miejsce dla Stinga i “The Icon” pojawi się w Baltimore.

» Na poniedziałkowym RAW powinna też zostać dodana kolejna walka do karty Night of Champions – Roman Reigns & Dean Ambrose vs The Wyatt Family. Pozostaje pytanie – Handicap, Tag Team Match z wykluczeniem jednego z członków rodziny Wyatta, czy może jednak Six Man Tag Team Match? W tym ostatnim przypadku, ktoś jednak musiałby dołączyć do Reignsa i Ambrose’a. Macie swoje typy? Ponoć wiele mówi się o Ericu Rowanie, który po wyleczeniu kontuzji miałby wspomóc “braci z The Shield”.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE w Hampton, gdy John Cena walczył z Kevinem Owensem, sędzia w trakcie walki pokazał znak “X”, co oznacza, że zawodnikowi coś się stało i potrzebna jest szybka pomoc medyczna. Urazu doznał po raz kolejny w krótkim odstępie czasu… Cena. Jak udało nam się dowiedzieć, jest to kontuzja szyi lub nosa.

Klikając w ten link możecie zobaczyć jak doszło co całego zdarzenia: https://twitter.com/c_hawk1994/status/640000490013650944

Jak potwierdzili fani, Johnem zajęli się lekarze, ale pomimo tego, kontynuował on walkę. Po zakończeniu szybko udał się jednak na backstage. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej o jego stanie zdrowia, oczywiście Was o tym poinformujemy.

» Na specjalnym evencie WWE w Madison Square Garden 3 października, Kevin Owens zmierzy się z Chrisem Jericho. Dla Y2J’a będzie to 25. rocznica jego pierwszej pro wrestlingowej walki.

» Amanda z programu Tough Enough pomimo eliminacji, przebywa obecnie na Florydzie, gdzie wkrótce rozpocznie treningi w Performance Center.

» TOP 10 momentów z ostatniego WWE SmackDown:

» Jak wiemy, R-Truth pracuje obecnie nad swoją nową płytą. Jednak jak można wywnioskować z dodanego przez niego zdjęcia, wkrótce może także wystąpić w jakimś filmie 😉

http://twitter.com/RonKillings/status/639594363832545281/photo/1

» Poniżej karty walk na live eventy TNA podczas trasy “Road to Bound for Glory”:

17 września – York, Pennsylvania:

TNA World Title Match
EC3 we swoim osobistym asystentem Jeffem Hardym vs. Matt Hardy

TNA King of the Mountain Title Match
Bobby Roode vs Drew Galloway vs. Mr. Anderson

York Fairgrounds Brawl
Tommy Dreamer vs. Eli Drake

Knockouts Match
Gail Kim vs. Awesome Kong

The Wolves vs. Abyss & Manik

Rockstar Spud vs. Tyrus

18 września – Morgantown, West Virginia:

TNA World Title Match
EC3 ze swoim osobistym asystentem Jeffem Hardym vs. Matt Hardy

TNA King of the Mountain Title Match
Bobby Roode vs. Drew Galloway vs. Mr. Anderson

Mountaineer Mayhem – Falls Count Anywhere
Tommy Dreamer vs. Eli Drake

Knockouts Match
Gail Kim vs. Awesome Kong

The Wolves vs. Abyss & Manik

Rockstar Spud vs. Tyrus

19 września – Belle Vernon, Pennsylvania:

TNA World Title Match
EC3 ze swoim osobistym asystentem Jeffem Hardym vs. Matt Hardy

TNA King of the Mountain Title Match – Steel City Steel Chain
Bobby Roode vs. Tommy Dreamer

Knockouts Match
Madison Rayne vs. Awesome Kong

The Wolves vs. Abyss & Manik

Drew Galloway vs. Tyrus

Mr. Anderson vs. Eli Drake

Gość specjalny: Kurt Angle

» Na koniec mała ciekawostka – wczoraj przypadała 20. rocznica szlagierowego w latach 90. programu WCW Nitro. Co ciekawe, gdy jeden z fanów poprosił na Twitterze Erica Bischoffa, aby ten ponownie zrewolucjonizował ten biznes, Bischoff odpowiedział: “Stay Tuned”.