Zmiana mistrza na odcinku NXT, Tony Khan zapowiada nową umowę telewizyjną w przyszłym roku, Nia Jax wypisana z WWE TV

» Podczas drugiego odcinka “NXT 2.0Roderick Strong pokonał Kushidę zostając nowym  mistrzem WWE NXT Cruiserweight. Obecny członek Diamond Mine zdobył tytuł po tym jak Ivy Nile oraz The Creed Brothers zaatakowali Japończyka, podczas gdy Malcolm Bivens odwrócił uwagę sędziego.

Zwycięstwa byłemu członkowi Undisputed Ery pogratulował WWE Hall of Famer Shawn Michaels, pisząc m.in, że Diamond Mine posmakowało swoje pierwsze złoto w NXT.

» Właściciel AEW Tony Khan przeprowadził ostatnio “Q&A” z Danem Gelstonem gdzie odpowiadał na pytania związane z federacją, WWE oraz umową z TNT.

” Zauważyłem, że firma staje się silniejsza im mocniej się angażuję. I myślę że fani się z tym zgodzą. Naprawdę hardkorowi fani rzeczywiście by się z tym zgodzili”

“Nasza umowa z TNT jest bardzo uczciwa. Myślę, że występowaliśmy na tak wysokim poziomie, że uwzględnimy duży wzrost przy następnej transakcji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy ich wsparcie. Moment zawarcia tej umowy był świetny ,by uzyskać ją w styczniu 2020r. To dla nas ogromny strumień przychodów.

» Była mistrzyni kobiet RAW Nia Jax została wypisana z WWE TV na “nieokreślony okres czasu”. Podczas RAW zmierzyła się ze swoją byłą już tag team partnerką Shayną Baszler w którym zwycięstwo odniosła ex-mistzyni kobiet NXT. Po walce zwyciężczyni zaatakowała Jax w sposób, który sugerować może zniknięcie Jax z TV.