Sami Zayn vs Kevin Owens – Kto pretendentem do WWE Title?, Bobby Roode będzie mistrzem po SmackDown?, Obecność Tylera Bate’a na 205 Live

» W przyszłym tygodniu w Kansas City odbędzie się odcinek SmackDown Live podczas, którego Sami Zayn zmierzy się z Kevinem Owensem, a na szali zostanie postawione miano pretendenta do WWE Championship. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z AJ Stylesem 11 marca na gali PPV FastLane w Columbus.

» W przyszłym tygodniu także odbędzie się WWE United States Championship Match, w którym obecny mistrz Bobby Roode zmierzy się z Rusevem, czyli nowym pretendentem wyłonionym w trakcie wczorajszego odcinka niebieskiej tygodniówki, gdzie zawodnik z Bułgarii pokonał Kofiego Kingstona, Jindera Mahala oraz Zacka Rydera:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE UK Superstar Tyler Bate ujawnił, że został poproszony przez nowego Generalnego Managera 205 Live do pojawienia się na pokazie, gdzie będzie rywalizował. Wszystko wskazuje na to, że od dnia wczorajszego Tyler będzie częścią dywizji Cruiserweight, a jego występy będziemy oglądać na RAW oraz 205 Live: