Zapowiedź pierwszego RAW w 2017 roku, Oficjalnie zapowiedziana walka na SmackDown Live, WrestleMania ponownie w Nowym Orleanie?, Obecna sylwetka Big Showa, Ratingi ostatnich tygodniówek

1

» Już dziś w nocy odbędzie się pierwsze Monday Night RAW w 2017 roku. Spójrzcie na jego zapowiedź!

  • Co takiego przyszykuje Goldberg?
  • Czy Sami Zayn wytrzyma Last Man Standing Match z Braunem Strowmanem?
  • Czy dni Kevina Owensa są policzone?
  • Czy Neville zostanie ukoronowany królem dywizji Cruiserweight?
  • Co dalej z Bayley?

Przypominamy, że galę będziecie mogli obejrzeć na żywo na naszej stronie MyWrestling Live.

» Jeśli chodzi zaś o wtorkowy odcinek SmackDown Live, to WWE oficjalnie potwierdziło na te wydarzenie pojedynek Dolpha Zigglera z Baronem Corbinem:

Na kogo stawiacie?

» Jak informuje F4Wonline.com, WrestleMania powróci do Nowego Orleanu w 2018 roku. Przypomnijmy, że 30. edycja tej gali odbyła się w nowoorleańskim Superdome. Za rok ma tam odbyć się również WrestleMania 34. Oficjalne oświadczenie WWE w tej sprawie ujrzymy najprawdopodobniej już całkiem niebawem.

» W sylwestrową noc opublikowaliśmy na naszym facebookowym fan page’u zdjęcie przedstawiające Brauna Strowmana z CT Fletcherem, a tu z kolei ta sama postać z Big Showem:

» Poniżej natomiast najnowsze TOP 10 z kanału WWE na YouTube:

» Na koniec ciekawostka związana z ratingami ostatnich tygodniówek WWE w 2016 roku. Otóż jak już informowaliśmy, SmackDown po raz pierwszy w „nowej erze” pobiło RAW pod względem oglądalności, ale nie ustalono jeszcze wówczas oficjalnych ratingów. Dziś wiemy już, że niebieski brand osiągnął rating w wysokości 2.02, a czerwony w wysokości 1.94. A, pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu ratingi utrzymywały się na poziomie 3.00… 😉