Zapowiedź ostatniego SmackDown Live w 2016 roku, Kolejny materiał video Emmaliny, Chris Jericho gościem Jonathana Coachmana, Urodziny gwiazd, Co dalej z Brockiem Lesnarem i CM Punkiem w kontekście UFC?

» Już dziś w nocy ostatnie SmackDown Live w 2016 roku, a na nim wiele atrakcji. Tą najciekawszą będzie zapewne powrót Johna Ceny, który pauzował kilka miesięcy z powodu nagrywania materiału do programu “American Grit”. Jeśli chodzi zaś o walki to tutaj królować powinien Triple Threat Match o pas mistrzowski WWE pomiędzy AJ Stylesem, Dolphem Zigglerem i Baronem Corbinem. Swoich tytułów bronić będą także Alexa Bliss oraz The Wyatt Family. Pełna zapowiedź poniżej:

  • Do czego posunie się AJ Styles, aby wygrać z Dolphem Zigglerem i Baronem Corbinem?
  • Kto odejdzie z pasami mistrzowskimi SmackDown Tag Team?
  • Co takiego John Cena będzie miał do powiedzenia fanom WWE?
  • Czy Becky Lynch stanie się pierwszą dwukrotną mistrzynią SmackDown?

Galę na żywo obejrzycie oczywiście na MyWrestling Live.

» Poniżej zaś kolejny materiał video zwiastujący nadejście Emmaliny:

Pytanie – kiedy to nastąpi? Macie jakieś pomysły? 😀

» Jak informowaliśmy w poprzednim newspacku, Chris Jericho będzie gościem Jonathana Coachmana w “Off The Top Rope”. Odcinek zostanie wyemitowany już w najbliższą środę w ESPN SportsCenter.

» Swoje 36 urodziny obchodzi dziś mistrz RAW Tag Team – Cesaro. Legenda wrestlingu i zarazem pogromca Brocka Lesnara – Bill Goldberg świętuje zaś 50 urodziny. Wszystkiego Najlepszego dla obydwu zawodników! 😉

» W najnowszym wywiadzie Dany White’a udzielonym dla TMZ Sports, prezes UFC powiedział, że wciąż ma dobre stosunki z Brockiem Lesnarem, ale na chwilę obecną jego dalsza przygoda z UFC jest strasznie mało prawdopodobna. Trochę lepiej wygląda to w kontekście CM Punka, gdyż tu rozmowy cały czas trwają. Sam Dana nie wie natomiast, kiedy do jego powrotu miałoby dojść, gdyż jak sam przyznał, UFC to niebezpiecznie miejsce, a Punk potrzebuje najwidoczniej więcej czasu.