Komentarz Dave’a Meltzera na ostatnie zdjęcie Undertakera, Czy WWE zdecyduje się na zwolnienia?, Brock Lesnar i Goldberg na jednym ringu przed Survivor Series, Zakaz od Vince’a McMahona dotyczący jednej z walk na gali Hell in a Cell

» Dave Meltzer skomentował najnowsze zdjęcie Undertakera, który chodził przy pomocy kul:

“Mark od dawna planował operację kolana – najprawdopodobniej kilka tygodni temu ją miał. Co może też wymagać kul, jeśli na kolanach są specjalne aparaty ortopedyczne, które nosi się pewien czas po operacji ..”

Życzymy zdrowia legendzie i prawdopodobnego powrotu na ring 🙂

» Strona internetowa WhatCulture przygotowała ostatnio listę zawodników, która jest niezbędna WWE i lepiej byłoby dla nich znaleźć miejsce w innych organizacjach. Kogo byście umieścili na takiej liście?

» Jedyne wspólne pojawienie się poza tegorocznym Survivor Series, Goldberga i Brocka Lesnara odbędzie się na tydzień przed wspomnianą galę PPV w dniu 14 listopada. Goldberg został zapowiedziany także na specjalne halloweenowe RAW przypadające 31 października, ale nie wiadomo czy zjawi się na nim również i Brock Lesnar.

Zdjęcie niżej pokazuje nam w jakim stanie fizycznym jest Bill przed swoim powrotem. Wygląda fascynująco. Mamy nadzieję, ze zobaczymy aż nie jeden „Jackhammer”:

» Walka pomiędzy Sashą Banks a Charlotte na Hell in a Cell będzie w stanie nas zaskoczyć! Oczywiście, że skoku z góry klatki nie zobaczymy – Vince McMahon zabronił Charlotte przeprowadzić tą technikę, ale dziewczyny są w stanie wymyślić coś nowego i przerażającego dla nas. Jesteście ciekawi i tak jak my nie możecie się doczekać? 🙂

 

Newsy przygotował Władek Bereżnyi